SEO

Automatyka przemysłowa Podkategoria: Automatyka przemysłowa

1 · 2 · następna strona »
 • Biuro rachunkowe Znany Księgowy »

  Nasze biuro rachunkowe powstało w 2003 r. z myślą o zapewnieniu kompleksowej obsługi księgowej, podatkowej oraz kadrowo-płacowej dla wszystkich działalności. Chcemy ci pomóc, dając czas na rozwój sowiej osoby oraz twoich pracowników! Postaw na nich a twój biznes będzie wzrastać jeszcze szybciej. Od początku pracy stawiamy na partnerskie relacje z naszymi klientami oraz pracownikami. Zlecając nam prowadzenie spraw księgowych oraz sprawozdawczych zyskujecie komfort, który pozwoli państwu zająć się na spokojnie rozwijaniem własnej firmy. Posiadamy ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej. Naszą ofertę dopasowujemy do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Dobra znajomość nieustannie zmieniającego się prawa sprawia, że jesteśmy niezastąpieni w zakresie optymalizacji kosztów przedsiębiorstwa. Liczymy na to, że po zapoznaniu się z naszą ofertą zdecydujecie się państwo na współpracę z nami oraz dołączycie do grona wielu zadowolonych firm - zapraszamy do biura na śląsku.  Prowadzimy księgi handlowe, książki przychodów i rozchodów, ewidencje ryczałtowe oraz zapewniamy obsługę kadrowo-płacową. Biuro rozliczeniowe Znany Księgowy świadczy następujące usługi księgowe: rozliczamy spółki prawa handlowego i stowarzyszenia ale także fundacje, spółki cywilne osób fizycznych, sporządzamy sprawozdania finansowe zgodnie z ustawą o rachunkowości, księgujemy jednoosobowe działalności gospodarcze osób fizycznych, rozliczamy rolników; reprezentujemy firmy w postępowaniach przed organami państwowymi, sporządzamy rozliczenia roczne; oferujemy także usługi kadrowo-płacowe w zakresie: prowadzimy dokumentacje kadrowa; przygotowujemy i rozliczamy umowy o pracę z uwzględnieniem urlopów czy zwolnień lekarskich, przygotowujemy roczne deklaracje podatkowe dla pracowników, opracowujemy oraz rozliczamy umowy cywilno-prawne: zlecenia, o dzieło, przygotowujemy deklaracje do zusu. Wybierz biuro rozliczeniowe, które jest w stanie zapewnić ci wysokiej jakości usługi w zakresie prowadzenia księgowości, kadr, płac i doradztwa podatkowego! Nie czekaj z podjęciem decyzji. Zadzwoń do naszej firmy lub napisz. Wykonaj ten pierwszy krok. Wiemy, że możemy tobie pomóc. Jesteśmy autorytetami pośród biur księgowych. Dzięki nam państwa biznes będzie rozwijał się każdego dnia.

  Termin dodania: 01 02 2021 · szczegóły wpisu »
 • Systemy Ociepleń »

  Na krajowym rynku otwartych jest wiele magazynów ogólnobudowlanych, jednak rzadko kiedy znajdziemy w takim miejscu specjalistów przyuczonych bezpośrednio w ocieplaniu domów. W związku z tym podczas planowania własnej inwestycji należałoby obrać kierunek do zawodowca, jaki wyspecjalizowany jest wyłącznie w tym jednym temacie. W takim miejscu odszukamy pracowników, którzy podejdą do naszych oczekiwań indywidualnie i wezmą pod uwagę nasze indywidualne oczekiwania. Doskonała analiza zaowocuje na pewno perfekcyjnym dopasowaniem technologii i budulców.

  Termin dodania: 10 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Druty Spawalnicze »

  Air Liquide Welding Polska Sp. z o.o. jest na polskim rynku już jakieś 14 lat od 1997 roku reprezentuje tu swoje możliwości. Pełni funkcje reprezentowania Grupy Air Liquide Welding w zakresie wspierania przy wprowadzaniu technologii cięcia oraz spawania oraz w zakresie fachowej pomocy jak i pojedynczych, specjalnych koncepcji inżynieryjnych również. W 1995 roku natomiast w Polsce otworzyła filię na naszym rynku Grupa Air Liquide jako nowoczesny i znaczący wykonawca oraz przewoźnik gazów medycznych jak i technicznych.

  Termin dodania: 05 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kliny ustawiczne »

  Sprzęgło HEID i hydroakumulator ORSTA to przykłady części zamiennych zapewnianych w Zakładzie Wielobranżowym MIX. Zakład ten para się zarówno eksportem jak i wytwórstwem. Można zamówić tutaj najróżniejsze śruby, w tym śruby pociągowe oraz sprzęgła elektromagnetyczne. MIX ma swój serwis. Za sprawą tego przygotowywane są do dalszej pracy obrabiarki (tokarki, frezarki, szlifierki). MIX troszczy się o dobro swoich klientów już trzydzieści lat.

  Termin dodania: 12 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Blistry »

  Nie sposób się domyślić, że w życiu wręcz wszystko powinno być dobrze poukładane i nosi swoją nazwę. Tak też dzieje się w przypadku każdego przedmiotu, jakim ludzkość się wspomaga i jakiego to wykorzystuje do danego rodzaju prac i obowiązków. Nazywanie danych przedmiotów pozwala swobodniej funkcjonować i lepiej posługiwać się na przykład w punkcie sprzedaży, a dodatkowo chce się zakupić wybrany produkt, a nie wie się, na której to przegrodzie się on mieści. Część nazwy przedmiotów nie są za bardzo znane i mało ograne, tak jak chociażby blistry. W tej chwili najprawdopodobniej duża część ludzi zadaje sobie zagadkę: co to w ogóle jest? Tak naprawdę jest to coś, z czym każdy człowiek przecież ma kontakt dużo razy, najczęściej w czasie zakupów danych przedmiotów. Oczywiste jest, urządzenia elektroniczne i zabawki żądają danej baterii, która przyniesie potrzebnej ilości mocy i zezwoli na zwykłe służenie całego sprzętu. W czasie, gdy ma się na myśli zwyczajne baterie, takie jak popularne "paluszki", to przy ich zakupie otrzymuje się je w odpowiednim opakowaniu. Z jednej odsłony może to być tekturowa strona, a z kolejnej formowany, sztuczny materiał, który chroni przedmioty przed ruszaniem się. To są wreszcie wymienione przed chwilą blistry, czyli najzwyczajniej rodzaj opakowań, z których to funkcjonuje sporo ludzi. Firmy własne produkty wsadzają też do tego typu pudełeczek, ponieważ są tanie, a na dodatek skuteczne. Mimo to blistry nie są tak popularne, jak ekologiczne, sztywne pudełka.

  Termin dodania: 06 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ultrapak - dystrybutor maszyn rozlewniczych »

  Ultrapak jest znanym dystrybutorem maszyn napełniających, etykietujących, dekorujących, pakujących, zamykających, pelatyzujących i do kontrolowania procesów przemysłowych. Kooperacja z wieloma profesjonalnymi firmami w branży technologicznej umożliwia nam zaoferować Tobie maszyny z najwyższej półki, niezbędne w różnych gałęziach przemysłu. Oprócz poszczególnych urządzeń możemy dostarczać kompletne linie produkcyjne.

  Ultrapak jest autoryzowanym zakładem, reprezentującym cenionych na całym świecie producentów, takich jak CFT, COSMOPACK, FT SYSTEM, DIMAC, PE LABELLERS, STOPPIL i ZALKIN. Urządzenia tych firm są motorem sukcesu wielu przedsiębiorstw spożywczych na całym świecie. Chcemy zaoferowac Tobie takie maszyny jak: napełniarki, nalewarki do płynów i butelek, dozownice, paletyzatory, etykieciarki, kartoniarki, czy zamykarki.

  Budujemy profesjonalne linie rozlewnicze do Twojej firmy. Naszym priorytetem jest tworzenie bezkompromisowej jakości w rozsądnej cenie. Twoja nowa linia to Ultrapak.

  Termin dodania: 25 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Kamizelki robocze »

  Zazwyczaj człowiek posiada określone prawa, którymi może się bronić w różnego typu sytuacjach, w jakich toowe rzeczy mogą byćnad wyraz przydatne.niemniej człowiek posiada też przeróżne obowiązki, jakich musi się trzymać. w sytuacji maluchy będzie to prawo chodzenia do szkoły oraz kształcenia się aż do ukończenia osiemnastu lat, gdy to da się o własnym życiu decydować samemu. Tak teżbędzie w pracy. Zatrudniając się do jakiegoś zakładu trzeba robić to, co szef każe, bez względu na to, czy będzie potrzebna odzież robocza, oraz nie.jak i wiadomo, ten rodzaj ubrań jest bardzo przydatny w sytuacji działalności na przykład mechanicznych, które to wykonują przeróżne prace powiązane z samochodami. Pracownicy bez przerwy narażeni bywają na poistotne zabrudzenia oraz kurz, przez co ciężko byłoby chodzić do pracy w gustownym garniturze. Trzeba nosić odzież roboczą, która niebędzie wykonywana tak,aby doskonale wyglądała, lecz tak,aby chroniła człowieka przed większymi zabrudzeniami oraz przed różnymi ranami.bywają wykonane z trwałego oraz mocnego materiału, w ten sposób poradzą sobie dosłownie przy najcięższych zadaniach. Odzież robocza powinna być zagwarantowana przez pracodawcę w czasie, gdytylko projektuje się swoją pracę w postanowieniach niekorzystnych, które mogą nawet wpłynąć źle na stan zdrowia. Tak bywa chociażby w sytuacji górników, którzy pracują w pyle orazbywają stale narażeni na chorobę, jakąbędzie pylica. A więc zatrudniając się do wspomnianego typu pracy warto upomnieć się szefa o to,aby zadbał o przedmiot, jakimbędzie odzież robocza.

  Termin dodania: 13 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Spawarki inwertorowe »

  Wielu mężczyzn lubi mieć w swoim domu urządzenia pomocne przy zadaniach związanych z naprawami i remontami. Z tego też powodu, gdy zobaczą ich jakiś sprzęt, od razu chcą mieć podobny. Jeżeli urządzeniami takimi są przykładowo spawarki inwertorowe, wówczas należy poszukać miejsca, gdzie coś podobnego możemy nabyć. Na początku jednak powinniśmy poczytać szczegółowo informacje w temacie takich urządzeń, a później skorzystać z porady kogoś, kto wiedział będzie, czy spawarki inwertorowe to polecane urządzenia, czy też może w danym przypadku nie zawsze będą miały praktyczne zastosowanie. Jeżeli chce się uzyskać tego typu wskazówki możemy pójść do narzędziowego sklepu, gdzie sprzedawane są zbliżone sprzęty albo użyć do znalezienia informacji sieci internetowej. Tam na pewno na forum internetowych, użytkujący lubią się wymieniać się recenzjami w temacie tego, co potrafią spawarki inwertorowe i czy powinniśmy je kupować. Kiedy już dojdziemy do wniosku, że jest to urządzenie, które należy się wyposażyć, pozostaje tylko wybrać profesjonalny salon z narzędziami, sprawdzić ceny poszczególnych typów i zdecydować się na najbardziej odpowiedni dla nas.

  Termin dodania: 08 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Podnośniki Koszowe »

  Nasza spółka zajmuje się kompleksową obsługą w zakresie wynajmu, serwisu oraz sprzedaży podestów ruchomych i ładowarek teleskopowych. W tej chwili na terenie kraju mamy kilka oddziałów, dzięki czemu możemy obsługiwać klientów praktycznie z całej polski. W naszym parku maszynowym znajdą Państwo około sześćset różnego rodzaju podestów ruchomych o różnych rodzajach napędu i podwozia, które spełnią wszelkiego rodzaju wymagania dotyczące takich urządzeń. Nasze sprzęt może działać także w terenie trudnym, a dodatkowo zapewniamy ich transport i serwis.

  Termin dodania: 06 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Owijarka Palet »

  Nasza firma produkcyjno ? usługowo ? handlowa specjalizuje się w dostarczaniu naszym odbiorcom gotowych do użytku maszyn pakujących. W naszej pracy z klientami opieramy się na czterech filarach. Po pierwsze, sami zajmujemy się produkcją urządzeń pakujących. Po drugie, jesteśmy przedstawicielstwem europejskich producentów. Po trzecie, importujemy maszyny z dalekiego wschodu, które na miejscu w Polsce przygotowujemy do użytku spełniającego normy europejskie. Po czwarte, dostarczamy materiały eksploatacyjne do pakowania.

  Termin dodania: 09 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Agregat Prądotwórczy »

  Celem naszej spółki akcyjnej jest zapewnienie naszym klientom absolutnej pewności zasilania niezależnie od dnia, pory i godziny. Cel ten realizujemy poprzez sprzedaż i serwis urządzeń do utrzymywania zasilania, takich jak zasilacze UPS i agregaty prądotwórcze. W tego typu działalności najważniejsza jest jednak pewność niezawodności sprzętu, o którą my dbamy poprzez krajową sieć serwisantów dbających o utrzymywanie naszych urządzeń w pełnej gotowości do działania przez dwadzieścia cztery godziny na dobę.

  Termin dodania: 07 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wózki Platformowe »

  Nasza firma zajmuje się kompleksowymi rozwiązaniami dla przestrzeni magazynowych oraz transportu wewnętrznego. Zajmujemy się przede wszystkim dostarczaniem sprzętu, jego montażem oraz późniejszym serwisowaniem. Posiadamy między innymi części zamienne do różnego typu urządzeń wykorzystywanych w gospodarce magazynowej, dzięki czemu możemy dokonywać samodzielnie niezbędnych napraw. Dla naszych klientów jesteśmy w stanie przygotować także optymalny projekt zagospodarowania przestrzeni przeznaczonej na magazyn.

  Termin dodania: 06 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kolczatki parkingowe »

  Firma DEJW działa w branży już 12 lat. Wytwarza systemy parkingowe i sprzęt, taki jak terminale, kioski, progi zwalniające, budki parkingowe, szlabany czy słupki. Do zabezpieczenia szlabanów i bileterek kreowane są odbojnice. W sklepie www można zakupić również podzespoły do produkcji urządzeń. Znajdziemy tu również kolczatki parkingowe dla samochodów osobowych i towarowych. To urządzenie przyda się jako dodatkowe ograniczenie przejazdu. Podczas produkcji firma korzysta jedynie z spersonalizowanych projektów i rozwiązań.

  Termin dodania: 13 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Naprawa Turbosprężarek »

  Jeśli poszukujecie ekspertów od naprawy napędów z turbodoładowaniem to właśnie ich odnaleźliście. To co nas wyróżnia to kompetencja, uczciwość oraz ciekawe ceny. Nasi klienci doceniają nasze bezwzględne zaangażowanie w każde także najmniej opłacalne zadania. Wszystkie realizowane naprawy odbywają się jedynie na oryginalnych podzespołach oraz finalizowane są w głównej mierze punktualnie. Składamy oraz rozkładamy każdą turbinę. Proponujemy artykuły na bardzo wysokim poziomie, z tej przyczyny kontrahenci do nas powracają i rekomendują nas znajomym.

  Termin dodania: 13 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Fundamenty głębokie »

  Co może oznaczać tajemnicza nazwa: polwinit izolacyjny? Jest to jedna z dwóch postaci chlorku winylu stosowanego w różnych gałęziach gospodarki, podczas gdy drugą jest polwiplast. Zapewne zdecydowanej większości czytelników tego artykułu niewiele wyjaśnia taka definicja. Dodajmy więc, że polwinity izolacyjne są grupą surowców, którą wykorzystuje się przy produkcji kabli i innego typu przewodów. Nie są to jednak zwyczajne kable i przewody. Polwity izolacyjne mają specyficzne cechy, takie jak wysoka odporność na skrajne temperatury czy promieniowanie UV. Jest to jednak, przede wszystkim, doskonały izolator, ponieważ świetnie zabezpiecza przed wieloma czynnikami zewnętrznymi. Polwity izolacyjne składają się głownie z polimeru, jakim jest, wspomniany już, chlorek winylu. Wytwarza się go w sztucznym procesie chemicznym (polimeryzacja monomeru, jakim jest ów chlorek winylu, który przeistacza się wówczas w polimer). Stosuje się go nie tylko jako izolację kabli i przewodów. Ma również wiele innych zastosowań. Wytwarza się z niego chociażby wykładziny podłogowe. Używany jest również w budownictwie ? korzysta się z niego przy tworzeniu listem wykończeniowych i w innych celach. Jest także przydatny w medycynie. Współcześnie wytwarza się z niego tak ważne akcesoria medyczne, jak: sondy, dreny, strzykawki czy cewniki. Również igielit często konstruowany jest przy jego udziale. To tylko niektóre zastosowania tej substancji. Aż dziw bierze, jak bardzo jest ona uniwersalna i przydatna w wielu dziedzinach gospodarki.

  Termin dodania: 13 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Elastomery »

  Lubas - Jesteśmy producentem elastomerów poliuretanowych L-PUR, będących tworzywem o szerokim zakresie zastosowań, sprawdzającym się w wielu gałęziach przemysłu. Produkujemy i świadczymy usługi znajdujące zbyt w wielu dziedzinach gospodarki od przemysłu wydobywczego do meblowego. Nasza firma działa od początku 1990 roku, jednakże nasza wiedza i doświadczenie sięgają korzeniami dużo wcześniej niż powstał zakład produkcyjny. Nasze sukcesy wynikają z długoletniej pracy badawczej na Warszawskiej Politechnice na Wydziale Inżynierii Materiałowej oraz z wdrożeń i zastosowań poliuretanów w przemyśle wydobywczym w latach 7- i osiemdziesiątych ubiegłego wieku.

  Termin dodania: 08 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Elektrozawory »

  Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia strony/witryny internetowej http://airbest.pl/. Znajdą tam państwo fakty oraz zakres usług jakimi zajmuje się firma Air Best Sp. Z. O. O, przewodzący dostawca elementów pneumatyki oraz automatyki przemysłowej. Firma zajmująca się doręczaniem, a także sprzedażą między innymi siłowników pneumatycznych, zaworów i elektrozaworów, zbiorników ciśnieniowych i wielu innych składników, gwarantuje państwu wysoką jakość swoich produktów, a także pełne zaangażowanie we współpracy i co najważniejsze profesjonalną obsługę. Firma Air Best, jako czołowy dostawca na rynek Polski, współpracuje z indywidualnymi klientami, jak również z różnego rodzaju firmami handlowymi, zakładami przemysłowymi, i innymi. Dba o swoich klientów. Prosimy do szerszego zapoznania się z ich ofertą.

  Termin dodania: 23 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Serwonapędy »

  Od 10 lat świadczymy usługi techniczne z zakresu doboru techniki napędowej i serwonapędowej. Znaleźć mozna u nas takie produkty jak falowniki, silniki liniowe, listwy zębate, prowadnice liniowe oraz różnego rodzaju aplikacje falownikowe. Precyzyjna technika napędowa to nasza specjalność, dlatego też zadbaliśmy o to, aby na naszej stronie www znaleźli Państwo wyczerpujące informacje o setkach naszych produktów. Zamieściliśmy na niej też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, foldery, przydatne programy, a oprócz tego informacje o prowadzonych przez nas szkoleniach. Doświadczeni pracownicy naszej firmy podpowiedzą skuteczne rozwiązania napędowe pod konkretne aplikacje klientów.

  Termin dodania: 26 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalny sprzęt zabezpieczający oraz odzież robocza »

  Strona pełni funkcję sieciowego sklepu, w którym nabędziesz hydraty i wiele innych przydatnych produktów z zakresu przeciwpożarowej czy bezpieczeństwa pracy. Witryna zawiera również pozostałe wartościowe, ciekawe i interesujące informacje np. o CCTV, czy różnie odbieranej sferze odpowiedzialnej pracy. Jeżeli jesteś zainteresowany kupnem jakiegoś z tych produktów zdołasz to wykonać za pomocą Internetu lub bezpośrednio w siedzibie firmy. Oferujemy przyjazne i konkurencyjne stawki a także wysoki poziom jakości naszych sprzętów.

  Termin dodania: 22 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Hydrotech J.Gutowski - hydraulika siłowa, napędy i sterowanie »

  To co wyróżnia naszą firmę to przede wszystkim troska o wysoką jakość oferowanych podzespołów. Znajdziecie u nas pompy hydrauliczne, zawory, rozdzielacze inne elementy - producentów uznanych na rynku hydrauliki siłowej.
  Do powierzanych nam problemów podchodzimy w sposób kompleksowy - najpierw projektujemy napęd, a następnie następnie wykonujemy zasilacze hydrauliczne i siłowniki hydrauliczne oraz okuwamy przewody - tak by jak najlepiej były one dostosowane do układu, w którym będą pracować

  Termin dodania: 20 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Fracht drogowy »

  Jest mnóstwo firm, które muszą się godzić na to,aby można było podjąć magazynowanie towarów. W sumie w gruncie rzeczy dowolna firma, która na dzień dzisiejszy sprzedaje określone produkty, które są produktami materialnymi musi sobie zdawać z tego właśnie sprawę. Dodatkowo trzeba podkreślić to, że bynajmniej magazynowanie w tych czasach wcale nie zaliczane jest do jakichś tanich czynności. Zazwyczaj bynajmniej jest oczywiste że dana spółka musi się kalkulować z tym, że rok rocznie będzie ona musiała przeznaczyć na sto procent sporo gotówki na to,aby magazynowanie mogło być kontynuowane. Niestety właśnie tak być musi głównie z owej prostej przyczyny, że należy zwyczajnie posiadać miejsce, w jakimwszelkie towary, które posiada się do sprzedania będą stosownie przechowywane. Prawie każdy, kto ma swój własny punkt sprzedaży dzisiaj zdaje sobie wszakże sprawę z tego, że na dzień dzisiejszy magazyn będzie czymś, bez czego mnóstwo ludzi nie będzie w stanie w gruncie rzeczy w ogóle dać sobie radę. Nic, zatem dziwnego w tym, że ludzie, którzy mają swoje własne sklepy decydują się na to,aby wynajmować sobie właściwei pomieszczenie, które będzie magazynem. Oczywiście sklepy, które należą do jakichś większych filii nie posiadają z tym nigdy poważniejszego problemu, gdyż zazwyczaj jest oczywiste zwyczajnie, że określone towary są sprowadzane z określonego miejsca na zamówienie. Nie ma, zatem nigdy kłopotu z tym aby otrzymać dany artykuł w gruncie rzeczy na następny dzień od dnia, w jakim był on zamówiony. Tak może dziać się jednak wyłącznie jak też wyłącznie w przypadku większych sklepów. W sytuacji takich mniejszych ludzie muszą się kalkulować z tym, że bynajmniej należy będzie wynająć swój własny magazyn.

  Termin dodania: 13 10 2011 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Automatyka przemysłowa

Automatyka przemysłowa - nowa strona:

Adres: