SEO

AGD Podkategoria: AGD

 • Biuro rachunkowe Znany Księgowy »

  Nasze biuro rachunkowe powstało w 2003 r. z myślą o zapewnieniu kompleksowej obsługi księgowej, podatkowej oraz kadrowo-płacowej dla wszystkich działalności. Chcemy ci pomóc, dając czas na rozwój sowiej osoby oraz twoich pracowników! Postaw na nich a twój biznes będzie wzrastać jeszcze szybciej. Od początku pracy stawiamy na partnerskie relacje z naszymi klientami oraz pracownikami. Zlecając nam prowadzenie spraw księgowych oraz sprawozdawczych zyskujecie komfort, który pozwoli państwu zająć się na spokojnie rozwijaniem własnej firmy. Posiadamy ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej. Naszą ofertę dopasowujemy do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Dobra znajomość nieustannie zmieniającego się prawa sprawia, że jesteśmy niezastąpieni w zakresie optymalizacji kosztów przedsiębiorstwa. Liczymy na to, że po zapoznaniu się z naszą ofertą zdecydujecie się państwo na współpracę z nami oraz dołączycie do grona wielu zadowolonych firm - zapraszamy do biura na śląsku.  Prowadzimy księgi handlowe, książki przychodów i rozchodów, ewidencje ryczałtowe oraz zapewniamy obsługę kadrowo-płacową. Biuro rozliczeniowe Znany Księgowy świadczy następujące usługi księgowe: rozliczamy spółki prawa handlowego i stowarzyszenia ale także fundacje, spółki cywilne osób fizycznych, sporządzamy sprawozdania finansowe zgodnie z ustawą o rachunkowości, księgujemy jednoosobowe działalności gospodarcze osób fizycznych, rozliczamy rolników; reprezentujemy firmy w postępowaniach przed organami państwowymi, sporządzamy rozliczenia roczne; oferujemy także usługi kadrowo-płacowe w zakresie: prowadzimy dokumentacje kadrowa; przygotowujemy i rozliczamy umowy o pracę z uwzględnieniem urlopów czy zwolnień lekarskich, przygotowujemy roczne deklaracje podatkowe dla pracowników, opracowujemy oraz rozliczamy umowy cywilno-prawne: zlecenia, o dzieło, przygotowujemy deklaracje do zusu. Wybierz biuro rozliczeniowe, które jest w stanie zapewnić ci wysokiej jakości usługi w zakresie prowadzenia księgowości, kadr, płac i doradztwa podatkowego! Nie czekaj z podjęciem decyzji. Zadzwoń do naszej firmy lub napisz. Wykonaj ten pierwszy krok. Wiemy, że możemy tobie pomóc. Jesteśmy autorytetami pośród biur księgowych. Dzięki nam państwa biznes będzie rozwijał się każdego dnia.

  Termin dodania: 01 02 2021 · szczegóły wpisu »
 • Agencja mediowa »

  Projekt partnerski to narzędzie wspomagające postęp sprzedaży z pośrednictwem sieci. Ten wariant współpracy jest w pewnej mierze idealny, gdyż płaci się jedynie za materialny efekt. Jakikolwiek odmienny rodzaj reklamy nie zarabia absolutnie.Wydajność jest jednym z najistotniejszych atrybutów przemawiających naturalnie na sprawę programu afiliacyjnego. Jak jesteś zaciekawiony owego typu reklamą, skontaktuj się z nami za pośrednictwem naszego portalu internetowego, do którego łącze znajdziesz poniżej. Na pewno odpiszemy na każde Twoje wiadomości powiązane z naszą działalnością w najkrótszym czasie.

  Termin dodania: 23 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ekrany LED Serwis »

  Spółka Investtech dobyła duże doświadczenie w zakresie produkcji ekranów ledowych. Odkilku lat gromadzimy wiedzę w zakresie tej nowoczesnej technologii, troszcząc się w tym samym czasie o satysfakcję naszych Klientów. Ekrany LED to doskonałe nośniki informacji, które przykuwają uwagę większego grona widzów.
  W naszej firmie budowane są oryginalne rozwiązania audio-wizualne, które doskonale odnajdują się tak samo w zamkniętych, jak i otwartych przestrzeniach. Nasi pracownicy troszczą się o każdy detal, co ma wpływ na niebywałą jakość i praktyczność naszych produktów. Technologia ledowa umożliwia nam na osiągnięcie wyśmienitych efektów w najcięższych warunkach pogodowych i przy dużym nasłonecznieniu.
  Przygotowaliśmy dla naszych Klientów bogatą ofertę urządzeń. Odkryją w naszej firmie Państwo nie tylko ekrany LED, ale także ogromne zaplecze inscenizacyjne i reklamowe - kurtyny diodowe, wyświetlacze ledowe, bandy ledowe czy video wall. Te produkty podarują Państwu okazję na zorganizowanie widowiskowego eventu masowego i na skuteczną i ciekawą promocję.
  W naszym sklepie znajdą Państwo wybitnej klasy urządzenia i przyjazną obsługę, która w prosty sposób przybliży i wytłumaczy funkcjonowanie naszych urządzeń. Dostosujemy urządzenia do Państwa potrzeb, by mogli Państwo uzyskać zaskakujące osiągi. Zapraszamy do obejrzenia naszej strony internetowej.

  Termin dodania: 17 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Uchwyt LCD »

  Firma LOBO to doświadczony na polskim rynku wytwórca solidnych uchwytów do telewizorów LCD oraz projektorów. Firma pod marką LOBO-TECHNIK oferuje szereg profesjonalnych uchwytów do zastosowań prywatnych i profesjonalnych. Uchwyty LOBO zostały już sprawdzone w wielu hotelach i salach konferencyjnych. W ofercie firmy uchwyty sufitowe i ścienne. LOBO to także uchwyty z pełnym zakresem regulacji w pionie i poziomie. Uchwyty LOBO to najwyższej klasy produkty, łączące estetykę wykonania z jakością. Uchwyty LOBO gwarantują solidny montaż telewizorów o dużej przekątnej i znacznej wadze. Produkowane uchwyty mają najlepsze standardy bezpieczeństwa. Uchwyty posiadają także specjalne otwory pozwalające przełożyć kable do telewizora. Uchwyty LOBO są proste w montażu. W zestawie z uchwytem klient kupuje zestaw montażowy.

  Termin dodania: 03 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wyprani.pl »

  Opracowana strona internetowa dotyczy problematyki pralek. Odszukasz na niej niezawodne artykuły, przydatne porady, fachowe recenzje pralek, czy ostatnie testy pralek, to znaczy wszystko to, co trzeba dowiedzieć, zanim zdecydujesz się na kupno. Dobrze jest dowiedzieć się więcej na temat tych niezwykle niezbędnych każdego dnia urządzeń domowych. Niezwykle ważne jest, aby pralki były dostosowane odpowiednio do naszych oczekiwań i upodobań. Z naszej strony internetowej dowiesz się jakimi względami powinieneś się kierować dobierając urządzenia tego typu.

  Termin dodania: 11 03 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: AGD

bandy led (1), ekrany led (11), na ramieniu (1), telebimy (8), księgowa (14), pralki (5), recenzje pralek (4), producent (12), (18), telewizorów (1), księgowość (1), pieniądze (42), do projektora (1), reklama (3), sufitowy (1), biuro rachunkowe (3), uchwyty (1), księgowy (16), regulowane (1), do TV (1), wynajem telebimów (1), LCD (3), uchwyt (1), kable (1), agd (5)

AGD - nowa strona:

Adres: