SEO

Strony związane z hasłem 'edukacja':

1 · 2 · następna strona »
 • Studia marketing Gdańsk »

  Program Studiów Marketing został tak pomyślany, by uczestnicy otrzymali kompendium wiedzy pozwalającej w efektywny sposób spożytkować ją. Reklamują się u nas uczelnie wyższe, pokazujemy galerię zdjęć oraz wymagane dokumenty. Marketing to w zeszłych latach bardzo słynny kierunek, ich celem jest przygotowanie osób uzdolnionych do kreatywnej analizy wyzwań. Po kierunku marketing znajdziesz wymarzoną pracę w zawodzie.

  Termin dodania: 13 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dziecięca kraina - przyjęcia urodzinowe, urodziny dla dzieci »

  Fascynująca witryna internetowa pełena nieklinicznych pomysłów dla dzieci i ich rodziców. Skupiony wokół przycjęć urodzinowych, nauce najmłodszych ale także garderobie dziecinnej czy zabaw brzdąców. dziecieca-kraina.pl to własnie takie miejsce w sieci. Częste wizyty dorosłych, wymiana opini i wspólne namowy to kolejny dowód za witryną. Zapraszamy do częstych odwiedziń i życzymy ciekawej lektury naszych tekstów. Pełni doświadczenia psycholodzy zapisują artykuły w myślą o harmonijnym rozwoju Waszych ukochanych pociech.

  Termin dodania: 02 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Studia turystyka Gdańsk »

  Na studiach turystyka student zrozumie wiele wymiarów tej wieloaspektowej sfery, dowie się iż turystyka ma rodzaje jak turystyka poznawcza. Turystyka jest zjawiskiem wieloaspektowym, które odnosi się do wielu wymiarów egzystowania człowieka. Dzięki turystyce człowiek regeneruje siły fizyczne i psychiczne, poznaje świat i polepsza swoją osobowość.

  Termin dodania: 25 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nauka i matura »

  matura.biz.pl to rzetelny informator każdego maturzysty. omówione zostały tutaj wszystkie kwestei powiązane z matura - wzorcowe opisy,ściągi,informatory maturalne, możliwości rozwiązywania testów maturalnych. Ponadto umieszczone zostały wskazówki na temat studiów i innych szkół ponadlicealnych!

  Termin dodania: 11 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Leonardo da Vinci »

  Leonardo da Vinci, urodził się w Vinci, w prowincji Florencja, był nieślubnym dzieckiem prawnika. W wieku 17 lat zaczął uczyć się w pracowni Verrocchia, a zanim ukończył dwadzieścia lat był już kierownikiem. Leonardo da Vinci był nie tylko malarzem, rzeźbiarzem i architektem, ale również położył podwaliny pod rozwój między innymi anatomii i aeronautyki, opisał krążenie płynów w organizmie człowieka, projektował broń, wykładał fizykę atmosfery oraz pisał artykuły opublikowane później w Traktacie o malarstwie. Dzięki swym wybitnym uzdolnieniom i wynalazczości poprzez znaczną część osób uznawany jest za najbardziej wszechstronnie uzdolnionego artystę w historii ludzkości.

  Termin dodania: 11 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Angielski »

  Chcielibyśmy powitać Cię serdecznie w naszym portalu, który oddany jest w całości nauce języków cudzoziemskich! Posiadamy nadzieję, że zostaniesz jednym z naszych wiernych użytkowników i razem z nami będziesz doskonalił swoje umiejętności w obranym przez siebie obcym języku.
  Każdy może otwarcie stwierdzić, że nauka języków obcych w dzisiejszych latach jest niepospolicie istotna. Chociaż przodujący jest z pewnością język angielski, który od kilkudziesięciu dobrych już lat posiada status języka internacjonalnego, to bardzo dużą sławą na świecie cieszył będzie się także język niemiecki, czy też język francuski.
  Szkoły języków obcych, które działają we wszystkich naszych miastach, praktycznie zawsze oferują naukę w tych trzech językach, rozbudowując swoją propozycję także o inne, mniej popularne, jednakże zyskujące sobie coraz szersze uznanie języki. Jednym z takowych języków, jakiego nauczanie jest aktualnie coraz modniejsze, jest z pewnością język hiszpański, a w naszym państwie także język rosyjski.

  Termin dodania: 24 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Studia zarządzanie »

  Chcesz sprawować posadę zwierzchnika w kolosalnej korporacji, zapisz się na studia z zarządzania. Sprawdź, które uczelnie wyższe szczególnie polecamy. Po studiach z zarządzania będziesz świetnym kierownikiem.

  Termin dodania: 12 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Studia europeistyka Gdańsk »

  W okresie rozwoju Polski w strukturze UE europeistyka stała się nieprzeciętnie atrakcyjnym kierunkiem. Zapoznaj się z propozycjami uczelni. Absolwent będzie przygotowany do podjęcia pracy w administracji rządowej i samorządowej, instytucjach i organizacjach lokalnych i międzynarodowych, organach Wspólnot Europejskich. Jednostka studiująca europeistykę będzie posiadać kwalifikacji z zakresu politologii, socjologii oraz stosunków międzynarodowych.

  Termin dodania: 15 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Studia podyplomowe »

  Jednym z podstawowych zadań państwa jest zagwarantowanie ogólnego bezpieczeństwa swoim mieszkańcom. Aby to zrealizować potrzebni są specjaliści z wielu dziedzin. Nie chodzi tutaj tylko o policję, wojsko i inne służby mundurowe. Bardzo istotne jest chociażby bezpieczeństwo energetyczne i bezpieczeństwo informacji, a do ich zagwarantowania potrzebni są, na przykład, ekonomiści a także informatycy. Na polskich uniwersytetach można zdobyć wykształcenie w wielu dziedzinach jak np. ochrona osób i mienia. Polskie państwo potrzebuje różnego rodzaju fachowców. Również w policji i w wojsku pracują ekonomiści, prawnicy a także lekarze. Jednym z instrumentów, które mają zagwarantować krajowi bezpieczeństwo od zagrożeń zewnętrznych jest polityka zagraniczna. Tutaj użyteczni są z kolei specjaliści z wykształceniem politologicznym lub pokrewnym.

  Termin dodania: 17 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wypracowanie z polskiego »

  Nasz dwuosobowy team oferuje pisaniewypracowań z języka polskiego na poziomie szkoły podstawowej, gimnazjum i liceum. Tworzymy również prace na poziomie studiów wyższych z obszaru przedmiotów humanistycznych. Zamówienia na krótszeprace (do pięciu stron A4) wykonujemy czasami na przestrzeni kilku dni, ale jest to zależne od ilości oczekujących w kolejce zleceń. Realizujemy nie tylko prace z języka polskiego, ale także eseje, felietony,rozprawki, referaty artykuły i wszelkiego rodzaju analizy. Staramy się w ciągu doby odpowiadać na Wasze maile i wszelkie zapytania powiązane ze zleconymi pracami. Na naszej stronie internetowej można odnaleźć wszystkie dane odnośnie warunków współpracy z nami, cennik prac i regulamin korzystania z naszych usług. Serdecznie zapraszamy.

  Termin dodania: 25 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Finanse studia Kraków »

  Studia magisterskie dzienne, wybierz interesujący kierunek dla siebie, informacje oraz aktualności o krakowskich uczelniach. Krakowski portal informacyjny prezentujący największe uczelnie, kierunki jak Ekologia w najlepszej uczelni. Atrakcyjny kierunek studiów sprawi, że studia będą przyjemnością, dlatego warto mocno zastanowić się przed wybraniem uczelni. Znajdziecie tu Państwo obszerną oraz specjalnie zaprezentowaną ofertę studiów zaocznych z najlepszych krakowskich szkół.

  Termin dodania: 23 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia sprzedaż »

  Szkolenia w firmie to kapitalna możliwość do integracji zespołu współpracowników. Hotele dysponują współcześnie oraz profesjonalnie zaopatrzonymi salami szkoleniowymi. Ciekawi Cię szkolenie z zakresu sprzedaży ? Starczy iż wybierzesz typ, nasza wyszukiwarka w prosty sposób znajdzie szkolenia spełniające Twoje potrzeby. Największy portal szkoleniowy w Polsce.

  Termin dodania: 07 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Słowniki »

  W słowniku slowka.info znajdziesz setki tysięcy tłumaczeń słówek z języka polskiego na kilkanaście języków europejskich. Nasz tłumacz choć nie posiada opcji translacji całych zdań, na pewno pomoże Tobie przy tłumaczeniu poszczególnych wyrazów. Obecnie w naszej bazie znajduje się prawie 400 000 słówek polskich i mamy możliwość tłumaczenia na 26 języków. Wśród nich znajdziesz: język angielski, niemiecki, włoski, łaciński, rosyjski, a także takie perełki jak język albański, fiński czy grecki. Zapraszamy do korzystania z naszego słownika online.

  Termin dodania: 31 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Darmowe ogłoszenia oyh »

  Mamy przyjemność zaprosić do darmowego dodawania ogłoszenia na najnowszej wortalach Open Your Home.
  Od zaraz specjalnie dla Państwa dostępne darmowe ogłoszenia. Dodawaj ogłoszenie z zakresu praca, edukacji, telefony, usługi, zwierzęta moda, wielu innych na oyh. pl. Nasze darmowe oferty za każdym razem były, są i będą dla Was za darmo.
  Z bieżących ogłoszeń nieruchomości, wielokrotnie jest naturalne, że pozostaną te należące od doradców ww. rynku. Portale przedmiotowe sprawiają, że powiązania ogłoszenia nieruchomości bezpośrednio z zainteresowanymi, na przykład takie jak na opisywanym wortalu. Ogłoszenia nieruchomości jak grunty, mieszkania, domki, ziemia, magazyny tam dodane są gwarantowane. Dodawanie ogłoszeń nieruchomości jest bezpłatne, dlatego wielkość jest duża. Przy wyszukaniu oferty trzeba zdefiniować powybierane wymagania tak, że na liście pooglądamy tylko te ogłoszenia, które sprawią nasze upodobanie.
  Rodzimy blog o motoryzacji oyh. pl to znaczy sedno w sprawie obserwowanego zakupu jak również wynajęcia aut dostawczych, luksusowych, osobowych, czy także innych.


  Dodawanie ogłoszenia z odnośnikami do Waszej portalu na Oyh. pl.
  Dodawaj bezpłatne ogłoszenia na wcześniej omówionym portalu - załącz ogłoszenie na sześć miesięcy z zakresu: pracy zawodowej, motoryzacja, lekarze, moda, internet, uroda moda męska, rolnictwo, hobby oraz inne. A może musisz dodać propozycję zamiany? Załącz ogłoszenie całkowicie darmowe, również bez opłat i logowania. Rozpowszechniaj nowe ogłoszenie darmowo. Momentalnie zwęszysz ogłoszenia i bezproblemowo połączysz się z dodającym ofertę. Dodawanie ogłoszenia na naszej stronie jest nieustannie niepłatne. A może szukasz bezpłatnej oferty napisz i wyszukaj okazję, a jeżeli rozporządzasz czymś do oferowania, dodawanie ogłoszeń na www. oyh. pl istnieje przed Tobą naturalne i do zdobycia. Chcesz sprzedać lub wynająć mieszkanie lub dom - dodaj ciekawy opis i wybierz ofertę, a jeśli dodatkowo masz działalność - dodaj ogłoszenie ze swoim www. Pod warunkiem, że poszukujesz preferencyjnych ogłoszeń takie jak domy, samochody ciężarowe, PC, mody dziecięcej, dostawców, pracy zawodowej, sztuki, szkoły średniej, przejazdów, sklepów oraz wiele innych, wyszukasz je na naszej witrynie. Bezpłatne ogłoszenia i dodawanie ogłoszeń wiecznie są dla Was naturalne i otwarte.

  Termin dodania: 07 11 2019 · szczegóły wpisu »
 • Studia psychologia Poznań »

  Uczelnie wyższe, prestiżowe w Polsce, informacje dla maturzystów kandydujących na studia wyższe i podyplomowe. Psychologia to niebanalna nauka zajmująca się analizowaniem mechanizmów oraz postępowaniem człowieka, jest fascynująca, dlatego coraz więcej osób wybiera ten profil studiów. Nasze Uczelnie posiadają kompleksowe opisy kierunków pozostałych, wysokość opłat, podajemy ważne numery telefonów do sekretariatów uczelnii. Informacje praktyczne o uczelniach prowadzących studia na specjalizacji psychologia, dostosuj tryb studiów, studia dzienne.

  Termin dodania: 26 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Studia Łódź »

  Chcesz uczyć się w przedmiocie ekonomii, wyszukaj szkołę z jakiej będziesz usatysfakcjonowany. Łódź to ośrodek uczelniany sześciu uczelni urzędowych zaś dwudziestu prywatnych, a także kulturalny.

  Termin dodania: 05 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Studia Wrocław »

  Kończąc wrocławską uczelnię wyższą niewątpliwie będziesz miał mnóstwo ciekawych propozycji pracy. Wybór studiów to bardzo ważna decyzja, dlatego warto przewertować najlepsze oferty kształcenia.

  Termin dodania: 02 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Studia Poznań »

  Edukacja jest dziedziną życia zawodowego, która musi być bez przerwy zadbana. Szkoła wyższa w Twojej dzielnicy, sprawdź. Żakowskie zamiłowanie do zabaw jest motorem napędzającym powstawanie knajp.

  Termin dodania: 01 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Studia socjologia Szczecin »

  Wybierz ciekawy kierunek i odpowiednią specjalizację jak socjologia badanie rynku i opinii publicznej. Studia na tym kierunku gwarantują duże szanse zatrudnienia, między innymi w szkłach podstawowych, domach poprawczych i zakładach karnych, filiach reklamowych. Wyróżniamy portal akademicki, u nas znajdziesz katalog najlepszych uczelni wyższych, jakie wiodą kierunek socjologia.

  Termin dodania: 13 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Studia Szczecin »

  Dowiedz się, jakie stypendia oferują szczecińskie uczelnie wyższe. Na naszym portalu poznasz adresy, kierunki kształcenia, zasady rekrutacji oraz inne informacje o szczecińskich uczelniach. Jeśli szukasz uczelni, która uzbroi Cię w gruntowną wiedzę oraz praktyczne umiejętności, a nawet ułatwi odnalezienie pracy wejdź na nasz serwis. Obejrzyj aktualne oferty pracy i sprawdź jakich specjalistów brakuje na naszym rynku. Frapujesz się nad kierunkiem studiów, może geodezja, farmacja, komunikacja społeczna lub ekonomia. Wybierz jedną ze szczególnie zalecanych szczecińskich szkół wyższych. Ukończyłeś tylko licencjat, wybierz się na studia inżynierskie do Szczecina. Zastanawiasz się po jakiej uczelni uzyskasz dobrą pracę. Szczecińskie szkoły proponują znakomite kierunki nauczania, takie jak filologia, praca socjalna, logistyka.

  Termin dodania: 02 02 2012 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »