SEO

Inne strony Podkategoria: Inne strony

1 · 2 · 3 · następna strona »
 • Biuro rachunkowe Znany Księgowy »

  Nasze biuro rachunkowe powstało w 2003 r. z myślą o zapewnieniu kompleksowej obsługi księgowej, podatkowej oraz kadrowo-płacowej dla wszystkich działalności. Chcemy ci pomóc, dając czas na rozwój sowiej osoby oraz twoich pracowników! Postaw na nich a twój biznes będzie wzrastać jeszcze szybciej. Od początku pracy stawiamy na partnerskie relacje z naszymi klientami oraz pracownikami. Zlecając nam prowadzenie spraw księgowych oraz sprawozdawczych zyskujecie komfort, który pozwoli państwu zająć się na spokojnie rozwijaniem własnej firmy. Posiadamy ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej. Naszą ofertę dopasowujemy do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Dobra znajomość nieustannie zmieniającego się prawa sprawia, że jesteśmy niezastąpieni w zakresie optymalizacji kosztów przedsiębiorstwa. Liczymy na to, że po zapoznaniu się z naszą ofertą zdecydujecie się państwo na współpracę z nami oraz dołączycie do grona wielu zadowolonych firm - zapraszamy do biura na śląsku.  Prowadzimy księgi handlowe, książki przychodów i rozchodów, ewidencje ryczałtowe oraz zapewniamy obsługę kadrowo-płacową. Biuro rozliczeniowe Znany Księgowy świadczy następujące usługi księgowe: rozliczamy spółki prawa handlowego i stowarzyszenia ale także fundacje, spółki cywilne osób fizycznych, sporządzamy sprawozdania finansowe zgodnie z ustawą o rachunkowości, księgujemy jednoosobowe działalności gospodarcze osób fizycznych, rozliczamy rolników; reprezentujemy firmy w postępowaniach przed organami państwowymi, sporządzamy rozliczenia roczne; oferujemy także usługi kadrowo-płacowe w zakresie: prowadzimy dokumentacje kadrowa; przygotowujemy i rozliczamy umowy o pracę z uwzględnieniem urlopów czy zwolnień lekarskich, przygotowujemy roczne deklaracje podatkowe dla pracowników, opracowujemy oraz rozliczamy umowy cywilno-prawne: zlecenia, o dzieło, przygotowujemy deklaracje do zusu. Wybierz biuro rozliczeniowe, które jest w stanie zapewnić ci wysokiej jakości usługi w zakresie prowadzenia księgowości, kadr, płac i doradztwa podatkowego! Nie czekaj z podjęciem decyzji. Zadzwoń do naszej firmy lub napisz. Wykonaj ten pierwszy krok. Wiemy, że możemy tobie pomóc. Jesteśmy autorytetami pośród biur księgowych. Dzięki nam państwa biznes będzie rozwijał się każdego dnia.

  Termin dodania: 01 02 2021 · szczegóły wpisu »
 • Konferencje Warszawa »

  Zorganizowanie dobrej konferencji biznesowej w Warszawie nie jest kwestią tanią. Olśniewającym miejscem do odpoczynku po spotkaniach biznesowych są Łazienki Królewskie lub Pałac w Wilanowie. w czasie urządzanych konferencji szkoleniowych warto jest zamówić catering z modnych barów restauracyjnych. Jeśliby ktoś pierwszy raz przybył na konferencję do Warszawy, koniecznie musi zajrzeć na Pałac Kultury i Nauki.

  Termin dodania: 06 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Buty Tommy - Fashion Boutique »

  Bardzo się cieszę, że dzisiaj mogę Wam zaprezentować buty Tommy, które należą do moich ulubionych. Buty Tommy, są jednymi z najbardziej kultowych na rynku obuwniczym. Zasługują na takie wyjątkowe miano, ponieważ miały olbrzymi wpływ na kształtowanie się branży obuwniczej na całym świecie. Buty Tommy, to wszystko, co najlepsze w jednym miejscu. Otrzymujecie od buty Tommy doskonałą jakość i wyjątkowo atrakcyjne wzornictwo, które doceni każdy z Was. Zachęcam, szczerze każdego z Was do poznania tej wyjątkowej oferty na stronie sklepu Fashion Boutique.

  Termin dodania: 07 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Meble dziecięce- kocot-meble.pl »

  Jeśli szukasz odpowiedniego wyposażenia do pokoju twojej pociechy, a nie wiesz gdzie szukać, Kocot meble przychodzi z pomocą. Dzięki ogromnemu asortymentowi każdy rodzic znajdzie tam odpowiednie meble dla pokoju swojego dziecka. Meble dziecięce firmy Kocot meble są dostępne w wielu pięknych odmianach kolorystycznych, dzieci jak i rodzice będą w pełni zadowoleni. Meble dziecięce od marki Kocot meble to doskonałe rozwiązanie do każdego pokoju, które pokochają dzieci jak i rodzice. Jeśli chcesz złożyć zamówienie zapraszamy już dziś na naszą stronę, tam również znajdziesz więcej informacji o naszej ofercie

  Termin dodania: 08 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Zbiórka odpadów »

  Skutkiem pobocznym wykonywania różnorakiego typu działalności gospodarczej jawią się odpady przemysłowe. W zgodzie z prawem ochrony przyrody w szczególności odpady niebezpieczne powinny być transportowane oraz utylizowane przez odpowiednie podmioty. Paleczny od wielu lat zajmuje się właśnie tego typu problematyką. Posiada flotę specjalnych aut, szczelne zbiorniki i fachową brygadę, dzięki czemu wywóz odpadów odbywa się sprawnie i bezpiecznie. Firma Paleczny działa na obszarze całego kraju wykonując usługi dla około 200-tu podmiotów przemysłowych i jest otwarta zarówno na współpracę długookresową, jak i zadania pojedyncze.

  Termin dodania: 28 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Porządkowanie akt »

  Jest spora ilość firm, organizacji i instytucji które rok w rok generują wielką liczbę dokumentów które mają na celu udokumentowanie swojej aktywności. Bo nadzwyczaj często jest to tak potężna liczba, że instytucje nie są w stanie własnymi siłami poradzić sobie z przechowywaniem całej kupy makulatury której wprawdzie nie mogą się pozbyć. Wobec tego nasza firma frapuje się archiwizowaniem dokumentów finansowych, kadrowych i mnóstwo różnych które muszą być składowane przez długi czas.

  Termin dodania: 21 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zabrze »

  Leżące górny,m Śląsku na Zabrze uzyskało prawa miejskie 1 października 1922. Od tamtej pory bardzo wiele się zmieniło! Dzisiaj jest to miasto prężnie rozwijające się, które posiada wiele miejsc znanych na całym świecie. Zabrze sąsiaduje z kilkoma miastami z m.in. Bytomiem. Przez miasto przebiega główny tor autostrad A1 i A4 i lokalna Drogowa Trasa Średnicowa. Nasze miasto leży na szlaku zabytków techniki, nie sposób się tu nudzić. Turystyka poprzemysłowa rozwija się, zaglądają do nas turyści z całego świata aby zjechać 320 m. pod powierzchnię ziemi i zwiedzić ZKWK Guido. Zachęcamy też odwiedzić skansen królowa Luiza czy też szyb Maciej. Nasz katalog stron prezentuje ciekawe miejsca w Zabrzu, tu znajdziesz wszystko czego potrzebujesz.

  Termin dodania: 29 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Suknie ślubne Kraków - fularazywczyk.pl »

  Nietuzinkowe suknie ślubne to wizytówka duetu projektantów Fulara & Żywczyk. Od wielu lat tworzą limitowane kolekcje sukni ślubnych oraz suknie ślubne na indywidualne zamówienie. Zrealizowane do tej pory projekty można obejrzeć w Domu Mody, który znajduje się w Krakowie przy ulicy Juliusza Lea 135. Oprócz realizacji sukni ślubnych możecie tam obejrzeć również pozostałe produkty, które znajdują się w bogaty i ciągle rozwijany portfolio produktów. W grupie tych produktów znajdują się m. in. : sukienki dla druhen, garnitury męskie, biżuteria ślubna, bielizna ślubna oraz torebki i buty.

  Termin dodania: 06 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Webusability - użyteczność stron internetowych »

  Zdatność witryn sieciowych odpowiada od ich rozmieszcenia. pewne materiały powinny być na widocznych miejscach. prędko wolne po naciśnięciu na odnośnik. szkoda że nie każdy twórcy o tym wiedzą. Im porządniejsze usability witryny, tym większa ilość ludzi rozpocznie ją oglądać. wtedy można twierdzić o otrzymaniu rezultatu. prostota obsługi stron oszacują internetowcy, którzy tam są. tworzy się szacunki, czy sieć jest na tyle mobilna i prosta, że wszyscy ją pokonają. Na szczęście coraz większa rzesza projektantów wprowadza racjonalne rozwiązania. Spełniają one wszelkie oczekiwania i działają z idealną precyzją na każdym sprzęcie. Serdecznie zapraszam do odwiedzania mojej strony o usability.

  Termin dodania: 21 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Praca w Niemczech »

  W pracy za granicą bardzo decydująca jest znajomość języka, nie tylko, kiedy chodzi o samą pracę, ale również banalne codzienne zajęcia, jak robienie zakupów, lub kłopotliwe, problemowe sytuacje. Korzystanie ze sprawdzonych źródeł pracy, rozwaga i racjonalne opracowanie wyjazdu są warunkiem sukcesu. W przeciągu ostatnich lat bardzo wzrosła liczebność Polaków wyjeżdżających za granicę w w celach zarobkowych do pracy. Niemcy są krajem dobrze rozwiniętym krajoznawczo, ciekawie ukształtowanym pod względem geograficznym, rzetelnie zagospodarowanym oraz posiadającym wiele uroczych zabytków. Praca w charakterze opiekuna do dzieci lub osób starszych, jest doskonała dla ludzi, którzy lubią pracować w warunkach domowych. Praca za granicą jest wyśmienitą możliwością poznania innej kultury i kraju. Całodobowa opieka nad seniorem to nader popularne oferty pracy, albowiem domy opieki nie mają tam dobrej reputacji, ale na prezentowanym portalu znajdą Państwo również różnorodne, również inne ciekawe oferty.

  Termin dodania: 16 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Malowanie Kraków »

  Na witrynie przedsiębiorstwa budowlanego Complex znajdą Państwo ciąg danych na temat firmy i jej działalności, a przede wszystkim pożądaną propozycję dla inwestorów. Chodzi o profesjonalne i wszechstronne prace, takie jak wykończenia wnętrz Kraków, usługi remontowe czy nawet stawianie obiektów pod klucz. Umieszczono tu też obfitą galerię wytypowanych, byłych realizacji czy listę sprawdzonych kontrahentów i podwykonawców. Wszystkie prace realizowane są w pełni profesjonalny i z dbałością o wszelki detal, a przedsiębiorstwo cały czas podwyższa jakość swoich usług. Dlatego malowanie Kraków czy urządzenie łazienki z drużyną Complex, to strzał w dziesiątkę.

  Termin dodania: 27 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Konferencja w spa »

  Rozmyślasz o organizacji konferencji dla swoich odbiorców. Jeśli szukasz wybornego miejsca zerknij na nasz serwis. Cudowne obiekty na konferencje to na przykład: Velaves Hotel Spa, jak również Hotel Wierchomla SKI

  Termin dodania: 10 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pogoda »

  Jeżeli z prognoza długoterminowa bądź co meteorolodzy mogą powiedzieć odnośnie prognozy na sezon. Wszystko jasno i klarownie pokazane, a strona proponuje także atrakcyjne funkcjonalności (leksykon przyrodniczy, puzzle logiczne, zdjęcia z satelity i dużo więcej). Wobec tego jeżeli prognoza przedstawiana w telewizji bądź na innych portalach Cię zawiodła, to przestaw się na pogoda.ekologia.pl

  Termin dodania: 28 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Botox Warszawa »

  Oferowane poprzez Studio Urody "Za Pięć 12" w Warszawie usługi to między innymi: makijaż permanentny, botox, dream healther, kawitacja, manicure, szczególnie manicure hybrydowy, shellac, mezoterapia bezigłowa, mezoterapia igłowa, mikrodermabrazja, pedicure, redukcja nadpotliwości, redukcja zmarszczek. Oczywiście każdy klient w salonie traktowany jest wyjątkowo i wychodząc naprzeciwko jego oczekiwaniom w salonie wykorzystuje się jedynie jednostkowe nastawienie do klienta. Studio Urody "Za Pięć 12" Warszawa Białołęka - kosmetyka i fryzjerstwo oferuje swoim klientom świetne zabiegi z zakresu m.in. wstrzyknięć botoxu, makijażu permanentnego, mezoterapii igłowej oraz bezigłowej, profesjonalnej kosmetyki ponadto wprawnego fryzjerstwa. Wyspecjalizowane zabiegi kosmetyczne przeprowadzane w salonie pozwalają na m.in. wydajną walkę z cellulitem co więcej bezużytecznymi kilogramami.

  Termin dodania: 01 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pozycjonowanie stron internetowych Łódź »

  Szewc bez butów nie chodzi, więc witryna internetowa firmy pozycjonującej Bansek jest na najwyższej pozycji w wyszukiwarce pod hasłem pozycjonowanie stron www Łódź. Przez parę lat działalności firma nabywa szerokie doświadczenie i wartościową wiedzę na temat najbardziej efektywnych technik SEO. Dzięki temu nie może narzekać na niedostatek zamówień, a każdy ewentualny klient ma możliwość zobaczyć indeks wybranych zleceniodawców, wśród jakich są zarówno spore firmy, jak również osoby indywidualne. To konkretne hasła, jasno określone terminy zdobycia pozycji oraz gwarancja długotrwałego utrzymania się na szczycie wyników wyników w wyszukiwarkach. Zatem pozycjonowanie stron internetowych Łódź to mądry wybór.

  Termin dodania: 05 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • SPECIAL OPS - Portal Ludzi Akcji »

  SPECIAL-OPS. pl - Portal Ludzi Akcji. Jednostki specjalne, umundurowanie, uzbrojenie, wyposażenie indywidualne, sprzęt, pojazdy specjalne, środki transportu, taktyka.

  Termin dodania: 07 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Zarabiaj z JustBeenPaid »

  justbeenpaid, tripler, jss tripler, zarabianie w internecie, dochód pasywny, inwestowanie, forex, arabianie pasywne, JSS Tripler, zarabiaj z JustBeenPaid, zarabianie przez internet, zarabianie przez net, forum zarabianie, domowe zarabianie, zarabianie w internecie, zarabianie w sieci, zarabianie pieniędzy, net zarabianie, zarabianie internet, internet zarabianie, zarabianie na www

  Termin dodania: 23 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ale-Plama ! »

  Serwis rozrywkowy z masą śmiesznych zdjęć ale demotywatory,kwejk,jebzdzidy. Ale-Plama.pl twoja strona rozrywki.

  Termin dodania: 03 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Frezowanie Warszawa »

  Firma "Andrzej Kiljański Obróbka Skrawaniem" powstała 1 lutego 2009roku. Oferuje wykonywanie prac w zakresie toczenia, frezowania, cięcia blach i krępowania.
  Dotychczas właściciel współpracował z firmą "ZARAT", wytwórcą urządzeń nadawczych radia i telewizji tj. wzmacniacze mocy wielkiej częstotliwości, elementy filtrów, rezonatorów wielkiej częstotliwości oraz linii koncentrycznych i anten.
  Firma posiada tokarki, frezarki, gilotyny do cięcia blach, wiertarki, krawędziarkę i piłę ramową

  Termin dodania: 06 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Surowce wtórne »

  Domeną działalności przedsiębiorstwa Paleczny jawią się akumulatory i inne odpady (w tym niebezpieczne), a dokładniej ich transport. Firma świadczy usługi na podstawie odpowiednich pozwoleń, posiada w dyspozycji zespół atestowanych maszyn i kompetentnych pracowników. Na dodatek prowadzony jest tu skup złomu, a oferta obejmuje obszar całej Polski. Już dzisiaj możesz dołączyć do grona usatysfakcjonowanych kontrahentów, wśród których aktualnie znajduje się ponad 2100 przedsiębiorstw i jeszcze więcej klientów prywatnych. Więcej informacji odnośnie skupu, a także najnowszych przepisów środowiskowych uzyskasz wysyłając formularz kontaktowy lub wykonując połączenie na ekologiczny infotelefon.

  Termin dodania: 15 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Hurtownia Elektro-techniczna Tesla 24 »

  Zapraszamy do naszej hurtowni elektrotechnicznej TESLA. Znajdziesz w naszej ofercie odzież ochronną, obuwie robocze i ochronne, jak i rękawice. Zajmujemy się również sprzedażą preparatów umożliwiających utrzymaniem higieny w miejscu pracy. Zapraszamy do wizyty w naszej hurtowni i złożenia zamówienia online.

  Termin dodania: 21 07 2018 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Inne strony

Inne strony - nowa strona:

Adres: