SEO

Kancelarie prawnicze Podkategoria: Kancelarie prawnicze

 • Biuro rachunkowe Znany Księgowy »

  Nasze biuro rachunkowe powstało w 2003 r. z myślą o zapewnieniu kompleksowej obsługi księgowej, podatkowej oraz kadrowo-płacowej dla wszystkich działalności. Chcemy ci pomóc, dając czas na rozwój sowiej osoby oraz twoich pracowników! Postaw na nich a twój biznes będzie wzrastać jeszcze szybciej. Od początku pracy stawiamy na partnerskie relacje z naszymi klientami oraz pracownikami. Zlecając nam prowadzenie spraw księgowych oraz sprawozdawczych zyskujecie komfort, który pozwoli państwu zająć się na spokojnie rozwijaniem własnej firmy. Posiadamy ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej. Naszą ofertę dopasowujemy do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Dobra znajomość nieustannie zmieniającego się prawa sprawia, że jesteśmy niezastąpieni w zakresie optymalizacji kosztów przedsiębiorstwa. Liczymy na to, że po zapoznaniu się z naszą ofertą zdecydujecie się państwo na współpracę z nami oraz dołączycie do grona wielu zadowolonych firm - zapraszamy do biura na śląsku.  Prowadzimy księgi handlowe, książki przychodów i rozchodów, ewidencje ryczałtowe oraz zapewniamy obsługę kadrowo-płacową. Biuro rozliczeniowe Znany Księgowy świadczy następujące usługi księgowe: rozliczamy spółki prawa handlowego i stowarzyszenia ale także fundacje, spółki cywilne osób fizycznych, sporządzamy sprawozdania finansowe zgodnie z ustawą o rachunkowości, księgujemy jednoosobowe działalności gospodarcze osób fizycznych, rozliczamy rolników; reprezentujemy firmy w postępowaniach przed organami państwowymi, sporządzamy rozliczenia roczne; oferujemy także usługi kadrowo-płacowe w zakresie: prowadzimy dokumentacje kadrowa; przygotowujemy i rozliczamy umowy o pracę z uwzględnieniem urlopów czy zwolnień lekarskich, przygotowujemy roczne deklaracje podatkowe dla pracowników, opracowujemy oraz rozliczamy umowy cywilno-prawne: zlecenia, o dzieło, przygotowujemy deklaracje do zusu. Wybierz biuro rozliczeniowe, które jest w stanie zapewnić ci wysokiej jakości usługi w zakresie prowadzenia księgowości, kadr, płac i doradztwa podatkowego! Nie czekaj z podjęciem decyzji. Zadzwoń do naszej firmy lub napisz. Wykonaj ten pierwszy krok. Wiemy, że możemy tobie pomóc. Jesteśmy autorytetami pośród biur księgowych. Dzięki nam państwa biznes będzie rozwijał się każdego dnia.

  Termin dodania: 01 02 2021 · szczegóły wpisu »
 • Firma Windykacyjna ? Windykacja Należności, Długów, Wierzytelności »

  Windykacja długów to w szerokim znaczeniu odzyskiwanie różnego rodzaju wierzytelności. W sytuacji kiedy firma ma kłopot z nierzetelnym kontrahentem, to przekazuje sprawę firmie windykacyjnej, która podejmuje działania, które mają na celu doprowadzenie do odzyskania zaległości płatniczych. Firma windykacyjna Mediare proponuje swoim klientom kompleksowość działań, prowadzimy windykację polubowną, postępowanie sądowe i a także kierujemy sprawę na drogę postępowania egzekucyjnego i monitorujemy działania Komornika. Nasi Klienci korzystają także z obsługi prawnej oraz różnego rodzaju działań prewencyjnych, których zasadniczym zadaniem jest nie dopuszczenie do powstawania zatorów płatniczych. Nasza oferta skierowana jest przede wszystkim do sektora małych i średnich firm. Koszt windykacji długu przeniesiony został na firmę Mediare, dzięki czemu nasz Klient nie jest obciążany żadnymi opłatami wstępnymi ? pobieramy jedynie procent od kwoty odzyskanej i to tylko w przypadku sukcesu.

  Termin dodania: 26 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka Warszawa »

  Nieznajomość przepisów prawnych może nieść za sobą poważne konsekwencje, osoby, które same starają się zgłębiać niejasności kodeksów także nie mogą natomiast mówić o tym, że postępują de fakto słusznie. Właśnie z tego powodu wskazane jest zaufanie specjaliście w szczególności, jeżeli jest nim rzeczywiście genialny adwokat Warszawa, który ma możliwość pochwalić się nie tylko wszechstronną wiedzą, niemniej jednak i doświadczeniem w prowadzeniu spraw przed polskimi sądami. Współpraca ze profesjonalistą pozwala zaoszczędzić czas, działa co więcej uspokajająco na skołatane nerwy, możemy bowiem uwierzyć, że w trudnej sytuacji nie będziemy sami.

  Termin dodania: 22 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Radzińska »

  Notariusz to osoba zaufania publicznego, której podstawowy zadaniem jest niedopuszczenie do powstania sporu prawnego. Prowadząc od wielu lat Kancelarię notarialną w Toruniu, doskonale wiem jak zabezpieczyć Państwa interesy przed niespodziewanymi zdarzeniami. Mogą zaufać Państwo mojej nieograniczonej wiedzy na temat regulacji prawnych i moim zdolnością rzetelnego działania.
  Kancelaria notarialna Toruń wykonuje czynności notarialne, związane z:- sporządzaniem aktów notarialnych, aktów poświadczenia dziedziczenia, poświadczeń, protestów weksli i czeków, wypisów, odpisów i wyciągów dokumentów, projektów aktów i oświadczeń woli;- doręczeniem oświadczeń i spisywaniem protokołów;- przyjmowaniem na przechowanie dokumentów, pieniędzy i papierów wartościowych. Kancelaria notarialna w Toruniu powstała w odpowiedzi na potrzeby swoich Klientów. Doświadczony i uczciwy notariusz jest niezwykle potrzebny w dzisiejszych czasach. Zachęcamy do skorzystania z naszych fachowych usług notarialnych. Gwarantujemy rozwiązania na każdą kieszeń.

  Termin dodania: 25 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Lublin »

  Nieprzestrzeganie przepisów obowiązującego prawa wiązać może się z koniecznością poniesienia kary. W przypadku, gdy zostaliśmy pozwani i czeka nas proces osobą, z którą powinniśmy porozmawiać w pierwszej kolejności jest radca prawny. Wyjaśni nam on, dlaczego nasze postępowanie uznane zostało przez prawo, jako czyn zabroniony. W ustawach karnych zostały określone katalogi kar kryminalnych. Są one bardzo zróżnicowane i nawet w obrębie jednego przestępstwa spotkać możemy kary o charakterze bardzo łagodnym i kary bardzo ostre. Jeśli chcemy dowiedzieć się dokładnie, jakie kary grożą nam za jakie czyny, wówczas każdy prawnik lublin wskaże nam Kodeks karny, jako podstawowe źródło informacji. Ja, jako prawnik zapraszam do odwiedzin mojej strony - www.michaljaruga.pl - tam porady online, oraz możliwość kontaktu.

  Termin dodania: 26 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat gdansk, kancelaria gdansk »

  Pomoc prawna a może pomoc w zakresie prawa cywilnego? Jeżeli szukasz fachowego i rzetelnego wsparcia z każdej dziedziny prawa to dobrze trafiłeś. Nasza kancelaria radcy prawnego świadczy usługi zarówno dla osób fizycznych, jak i przedsiębiorców oraz wspólnot mieszkaniowych. Dla każdego nasze poparcie będzie trafne oraz skuteczne. Posiadamy wszelkie uprawnienia, które pozwalają nam na prowadzenie danej działalności. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu każdy z naszych prawników specjalizuje się w innej dziedzinie prawa, co pozwala na lepsze oferowanie naszych usług przy zachowaniu wysokiego standardu. Naszą pracę opieramy na konkretnych fundamentach, dzięki którym każdy klient nie musi się obawiać o zachowanie tajemnicy zawodowej. Zaufaj sprawdzonej i rzetelnej kancelarii prawnej.

  Termin dodania: 29 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania Inowrocław »

  Dochodzenie odszkodowań za wypadki drogowe to specjalność naszej firmy. Biuro odszkodowań Solus od kilku lat specjalizuje się w kompleksowej obsłudze Klientów, którzy doznali strat w wyniku wypadku drogowego. Naszym priorytetem jest szybka i skuteczna reakcja, a także dogłębna analiza danej sprawy, co ma wpływ na zdolność dochodzenia wysokich odszkodowań dla naszych Klientów.
  Wypadek drogowy to jedna z najczęstszych przyczyn powstawania szkód. Wzmożony ruch na drogach, a także niekorzystne warunki pogodowe negatywnie wpływają na jakość bezpieczeństwa w komunikacji. Wszystkie osoby pokrzywdzone lub poszkodowane w wypadkach drogowych mogą liczyć na wsparcie finansowe w postaci odszkodowania.
  W biurze odszkodowań Salus dbamy o niesienie pomocy wszystkim osobą uznanym przez przepisy prawa za uczestników ruchu drogowego - pieszym, kierowcom, pasażerom samochodów, rowerzystom i motocyklistom. Nasi fachowcy dochodzą roszczeń odszkodowawczych za obrażenia ciała, rozstrój zdrowia, a także za uszkodzone lub zniszczone mienie. Firma Solus posiada także bogate doświadczenie w dochodzeniu innych form roszczeń takich jak zadośćuczynienia, renty i zwroty kosztów na leczenie.
  W trakcie pracy nad daną sprawą, nasi fachowcy dogłębnie analizują daną sprawę i dobierają precyzyjną strategię działań. Dodatkowo zajmują się przygotowaniem odpowiednich dokumentów i dbają o fachową reprezentacją Klientów kancelarii przed właściwymi jednostkami administracji i sądownictwa. Zawsze starają się o bieżące informowanie Klientów o postępach sprawy.
  Firma Solus to doskonały partner w kwestii dochodzenia odszkodowań. Zatrudniamy doświadczonych specjalistów, których wszechstronna wiedza prawna wpływa na skuteczność postępowania. Zapewniamy najwyższe odszkodowania i przyjazną obsługę. Zapraszamy!

  Termin dodania: 19 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Najlepsza w Poznaniu kancelaria prawna »

  Profesją niniejszej kancelarii prawnej jest generalna pomoc prawna osobników jednostkowych, jak i obsługa firm. Załoga rzeczonej instytucji wspomaga klientom w wielorakich rzeczach dodatkowo sporach prawnych, krzywdach medycznych oraz zawodowym doradztwie prawnym. Kilkanaście lat na targu sprawiło że kancelaria nabyła swoich sprzymierzeńców oraz stałych osobników.

  Termin dodania: 15 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Radca prawny warszawa »

  Zasady współżycia społecznego z istoty swej nie nadają się do wyczerpującego skatalogowania. Ponadto również prawnik Warszawa dostrzega zasadę, według której obowiązki wynikające ze stosunków małżeńskich i rodzinnych nie powinny ograniczać życia osobistego w większym zakresie, niż tego wymaga dobro rodziny.

  Termin dodania: 19 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Warszawa »

  Nasi rodacy niechętnie korzystają z pomocy profesjonalistów, cały czas obawiają się bowiem, że krok taki będzie jednoznaczny z przyznaniem się do własnej niewiedzy. Niestety, rozwiązywanie trudnych problemów prawnych na swoją rękę może nieść za sobą konsekwencje znacznie poważniejsze niż odwołanie się do wsparcia człowieka, który o kodeksie rodzinnym i opiekuńczym lub karnym wie wszystko albo nieomalże wszystko. Stąd również warto zastanowić się nad tym, czy demonizowanie osoby takiej, jak adwokat Warszawa naprawdę posiada sens, skoro mówimy o specjaliście de facto efektywnym i godnym polecenia.

  Termin dodania: 27 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Najlepsze prawo pracy w Poznaniu »

  Dostarczamy efektywnych i użytecznych założeń ustawowych, specjalnie dopasowanych do Państwa konieczności. Każdy zaangażowany w lokalnej kancelarii prawnik czy radca ustawowy to jest w dużym stopniu wyspecjalizowany zawodowiec, jaki z zaangażowaniem odpowiada na kłopoty lokalnych osobników. Aktywność i zorganizowanie naszej Kancelarii określane są przez internacjonalną normę ISO 9001:2000, będącą cenionym także wypróbowanym układem dysponowania formą. Praktyka także znajomość rzeczy bywają naszymi najogromniejszymi atutami. Kancelaria Prawna Adekwatny Prawnik Poznań ma swoją zasadniczą siedzibę w mieście Poznań. Miło zapraszamy do kandydatury.

  Termin dodania: 09 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria radcy prawnego Agnieszka Lenarczyk »

  Zakres usług świadczonych przez kancelarię kancelarialenarczyk.pl jest szeroki i obejmuje zarówno pomoc prawną dla klientów indywidualnych oraz klientów biznesowych. Oferta skierowana do klientów indywidualnych jest dostosowana do ich konkretnych potrzeb i obejmuje wszelkie aspekty życia. Kancelaria prowadzi także sprawy z zakresu odszkodowań od momentu zgłoszenia szkody, przez postępowanie likwidacyjne, aż po postępowanie przed sądami.
  Z myślą natomiast o klientach biznesowych kancelaria oferuje szeroki zakres usług w różnych formach według wyboru Klienta. W ramach oferty możliwa jest zarówno doraźna jak i stała obsługa prawna podmiotów gospodarczych. Zakres stałej obsługi prawnej kreują potrzeby klientów uzgadniane szczegółowo w umowie.
  Wszelkie informacje udzielane kancelarii w związku z udzielaną pomocą prawną objęte są tajemnicą zawodową. Pomoc prawna może być świadczona w siedzibie kancelarii, w miejscu prowadzenia działalności przez Klienta lub za pośrednictwem środków komunikowania się na odległość.
  Wynagrodzenie za świadczone usługi jest ustalane indywidualnie z klientem dla każdej zleconej usługi albo może mieć postać wynagrodzenia ryczałtowego w postaci stałej stawki miesięcznej za prowadzenie obsługi prawnej.

  Termin dodania: 09 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Toruń »

  Nasza kancelaria notarialna bazuje na niezmiennych wartościach i bogatej znajomości prawa. Przez wiele lat specjalizowaliśmy się w realizacji różnych zleceń i dziś cieszymy się wysoką skutecznością w doborze środków prawnych. Dobrze wiemy jak Tobie pomóc.

  Kancelaria notarialna udziela wszelkich porad związanych z wykonywaniem czynności prawnych. Po za tym, podobnie jak każdy notariusz, zajmuje się ochroną bezpieczeństwa prawnego swoich Klientów. Naszym priorytetem jest przede wszystkim przeciwdziałanie sporom prawnym, wynikającym z nieznajomości obowiązującego prawa, czy nieprawidłowego rozporządzenia majątkiem.

  Notariusz jako funkcjonariusz publiczny zobowiązuje się do starannego i profesjonalnego działania na rzecz wykonywanych obowiązów. W naszej kancelarii notarialnej Klienci mogą liczyć na niezwłoczne podjęcie sprawy i dogodne warunki rozliczenia. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

  Termin dodania: 25 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania UK »

  Gdy nie orientujesz się w brytyjskim prawie, nie powinno się zbyt szybko odpuszczać okazji zyskania zadośćuczynienia za straty, jakie poniosłeś z przyczyny nieszczęśliwego wypadku samochodowego. W tego typu okolicznościach, możesz zabiegać o uzyskanie odszkodowanie w Anglii. Sama procedura nie zawsze bywa banalna, dlatego powinieneś powierzyć jej prowadzenie prawnikom, którzy tym się zajmują. Najdogodniej skorzystać z tej oferty. Więcej wiadomości na naszej stronie.

  Termin dodania: 22 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Worki foliowe »

  Każdy człowiek produkuje każdego dnia dużą ilość odpadów. Odpadki gromadzone są przeważnie w koszu. Dlatego, praktycznym rozwiązaniem są foliowe worki na śmieci. Spośród różnorodnych ofert, można zdecydować się na takie, które sprawdzą się w naszym domu. Stąd wybór pomiędzy różnymi kolorami. Zabarwienie folii podpowiada, często, jakie śmieci można umieszczać w danym worku. Worki niebieskie gromadzą umownie papier. Różna jest też wytrzymałość worków Biznes motoryzacyjny podnoszący adrenalinę.. Te przeznaczone do ciężkich odpadów wykonane są z grubszej folii. Jest ona wytrzymała na rozerwanie, pęknięcie a także wpływ różnych substancji chemicznych . Jest to folia LDPE. Kiedy segregujemy śmieci pochodzące z codziennego użytkowania, wystarczą nam worki na odpady wyprodukowane z folii HDPE. Praktycznym rozwiązaniem, jest umieszczanie przez producentów tasiemki do związywania wypełnionych worków. Mogą to być również cztery wypustki, które związane razem, utrzymają wszystkie odpady w torbie.

  Termin dodania: 12 01 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Kancelarie prawnicze

Kancelarie prawnicze - nowa strona:

Adres: