SEO

Doradztwo podatkowe Podkategoria: Doradztwo podatkowe

 • Jaki program do fakturowania z jpk »

  Czy problemy z obsługą oprogramowania muszą trwać do końca działania firmy? Otóż nie. Wysoka konkurencja w branży informatycznej przyczyniła się do poprawy jakości świadczonych usług programistycznych i oferowanego softu. Raz zakupiony program do faktur, nie musi być kulą u nogi właściciela firmy. Jeżeli przedsiębiorca nie jest zadowolony, może w każdej chwili wymienić aplikację, aby dostosować funkcjonalność do potrzeb. A potrzeby są zróżnicowane w zależności od branży. Ze swej strony zachęcamy do przetestowania programu FakturaLight w wersji Standard, Magazyn lub Mobilnej.

  Termin dodania: 25 03 2020 · szczegóły wpisu »
 • Doradca podatkowy Łódź »

  Trudnisz się działalnością na rynku i masz już po dziurki w nosie haraczu skarbowego? Nie możesz dać sobie rady z dokumentacją? A może ZUS Łódź ciągle Cię męczy? Jeżeli tak, to zastanów się jak dużo pożytku może przynieść Ci profesjonalny doradca podatkowy Łódź. Biuro podatkowe Rekon działa na rynku od 1992 roku i cały czas doskonali swoje kwalifikacje. W swojej karierze kancelaria rozpracowała już całą masę, czasami bardzo zawiłych spraw i wydatnie, ,obniżyła" podatki Łódź dla mnóstwa kontrahentów. Utalentowani księgowi Łódź świadczą usługi całkowicie poufnie i zgodnie z literą prawa, a przede wszystkim efektywnie. Masz zatem na kim polegać.

  Termin dodania: 02 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo zawodowe »

  Oferujemy pełny pakiet usług z zakresu HR Consulting. Na wyjątkowość mojej oferty składa się wieloletnie doświadczenie w branży Human Resources. Przeprowadzimy Wasze przez cały proces zatrudniania nowego pracownika- od konsultacji na temat pożądanych cech pracownika i oceny stanowiska, przez rekrutację, ocenę kompetencji podczas okresu próbnego, po badanie zaangażowania pracownika. Oferujemy audyt personalny, który umożliwi stwierdzić czy wykorzystują Wy wszelkie możliwości pracowników, pomożemy również stworzyć outplacement.

  Termin dodania: 14 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Assessment Center »

  Oferujemy pełny pakiet usług z zakresu Human Resources. Dysponujemy Assessment i Development Centre- ośrodkami oceny i rozwoju, które pomagają w ustaleniu potencjału osobowościowego i zawodowego pracowników. W zależności od wyników możemy przeprowadzić szkolenia menedżerskie lub/oraz restrukturyzację zatrudnienia. Zapoznaj się z nasza ofertą, a my przeprowadzimy dla Ciebie audyt, który pozwoli skalkulować czy wykorzystujesz sposobności spersonalizowanych pracowników, a dodatkowo czy dobrze zarządzasz kadrą pracowniczą.

  Termin dodania: 27 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Usługi rachunkowe Łódź »

  W przypadku gdy posiadają Państwo firmę i nie mogą uporać się z prawidłowym przygotowywaniem dokumentacji czy mają Państwo poważny kłopot z zakładem ubezpieczeniowym, to usługi proponowane przez biuro rachunkowe Łódź z pewnością okażą się optymalnym rozwiązaniem. Biuro istnieje już od prawie dwudziestu lat, zdobywając w tym okresie wszechstronne doświadczenie i szacunek całej rzeszy kontrahentów. Bez obaw mogą zatem Państwo powierzyć nam swoje księgi handlowe Łódź, zlecić reprezentację przed Urzędem Skarbowym lub o dowolnej porze dzwonić i pytać o doradztwo podatkowe Łódź. Każdy partner podpisuje umowę i ma zapewnioną obsługę na najwyższym poziomie.

  Termin dodania: 05 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania Inowrocław »

  Dochodzenie odszkodowań za wypadki drogowe to specjalność naszej firmy. Biuro odszkodowań Solus od kilku lat specjalizuje się w kompleksowej obsłudze Klientów, którzy doznali strat w wyniku wypadku drogowego. Naszym priorytetem jest szybka i skuteczna reakcja, a także dogłębna analiza danej sprawy, co ma wpływ na zdolność dochodzenia wysokich odszkodowań dla naszych Klientów.
  Wypadek drogowy to jedna z najczęstszych przyczyn powstawania szkód. Wzmożony ruch na drogach, a także niekorzystne warunki pogodowe negatywnie wpływają na jakość bezpieczeństwa w komunikacji. Wszystkie osoby pokrzywdzone lub poszkodowane w wypadkach drogowych mogą liczyć na wsparcie finansowe w postaci odszkodowania.
  W biurze odszkodowań Salus dbamy o niesienie pomocy wszystkim osobą uznanym przez przepisy prawa za uczestników ruchu drogowego - pieszym, kierowcom, pasażerom samochodów, rowerzystom i motocyklistom. Nasi fachowcy dochodzą roszczeń odszkodowawczych za obrażenia ciała, rozstrój zdrowia, a także za uszkodzone lub zniszczone mienie. Firma Solus posiada także bogate doświadczenie w dochodzeniu innych form roszczeń takich jak zadośćuczynienia, renty i zwroty kosztów na leczenie.
  W trakcie pracy nad daną sprawą, nasi fachowcy dogłębnie analizują daną sprawę i dobierają precyzyjną strategię działań. Dodatkowo zajmują się przygotowaniem odpowiednich dokumentów i dbają o fachową reprezentacją Klientów kancelarii przed właściwymi jednostkami administracji i sądownictwa. Zawsze starają się o bieżące informowanie Klientów o postępach sprawy.
  Firma Solus to doskonały partner w kwestii dochodzenia odszkodowań. Zatrudniamy doświadczonych specjalistów, których wszechstronna wiedza prawna wpływa na skuteczność postępowania. Zapewniamy najwyższe odszkodowania i przyjazną obsługę. Zapraszamy!

  Termin dodania: 19 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Assesment Center »

  Dysponujemy szerokim wachlarzem instrumentów z zakresu HR. Pracują u nas najlepsi fachowcy w swojej branży. Przeprowadzimy Cię przez proces wytwarzania nowego stanowiska pracy, rekrutacji, oceny potencjału osobowościowego i zawodowego pracownika- assessment center. Zrobimy też audyt, który umożliwi sprawdzić czy wykorzystujesz możliwości pracowników, czy nie będzie wymagany outplacement albo warsztaty menedżerskie. Zapraszamy do zapoznania się ze dokładną oferta na naszej stronie internetowej WWW.

  Termin dodania: 27 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Development Center »

  Jesteśmy specjalistami w dziedzinie Human Resources. Posiadamy wiele instrumentów HR, dzięki którym poprawimy funkcjonowanie Twojej firmy. Możemy poprawić zaangażowanie pracowników, przeprowadzić kursy menedżerskie, ocenę assesement i development center, restrukturyzację zatrudnienia czy zaprezentować Ci jak wygląda poprawny proces przygotowania stanowiska i przeprowadzenia rekrutacji pracownika. Zajrzyj na naszą stronę i przejrzyj szczegółowa ofertę, a potem skontaktuj się z nami, a my zrobimy audyt w twojej korporacji i podpowiemy, co należałoby poprawić w jej funkcjonowaniu w zakresie HR.

  Termin dodania: 27 03 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Doradztwo podatkowe

Doradztwo podatkowe - nowa strona:

Adres: