SEO

Adwokaci Podkategoria: Adwokaci

 • Biuro rachunkowe Znany Księgowy »

  Nasze biuro rachunkowe powstało w 2003 r. z myślą o zapewnieniu kompleksowej obsługi księgowej, podatkowej oraz kadrowo-płacowej dla wszystkich działalności. Chcemy ci pomóc, dając czas na rozwój sowiej osoby oraz twoich pracowników! Postaw na nich a twój biznes będzie wzrastać jeszcze szybciej. Od początku pracy stawiamy na partnerskie relacje z naszymi klientami oraz pracownikami. Zlecając nam prowadzenie spraw księgowych oraz sprawozdawczych zyskujecie komfort, który pozwoli państwu zająć się na spokojnie rozwijaniem własnej firmy. Posiadamy ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej. Naszą ofertę dopasowujemy do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Dobra znajomość nieustannie zmieniającego się prawa sprawia, że jesteśmy niezastąpieni w zakresie optymalizacji kosztów przedsiębiorstwa. Liczymy na to, że po zapoznaniu się z naszą ofertą zdecydujecie się państwo na współpracę z nami oraz dołączycie do grona wielu zadowolonych firm - zapraszamy do biura na śląsku.  Prowadzimy księgi handlowe, książki przychodów i rozchodów, ewidencje ryczałtowe oraz zapewniamy obsługę kadrowo-płacową. Biuro rozliczeniowe Znany Księgowy świadczy następujące usługi księgowe: rozliczamy spółki prawa handlowego i stowarzyszenia ale także fundacje, spółki cywilne osób fizycznych, sporządzamy sprawozdania finansowe zgodnie z ustawą o rachunkowości, księgujemy jednoosobowe działalności gospodarcze osób fizycznych, rozliczamy rolników; reprezentujemy firmy w postępowaniach przed organami państwowymi, sporządzamy rozliczenia roczne; oferujemy także usługi kadrowo-płacowe w zakresie: prowadzimy dokumentacje kadrowa; przygotowujemy i rozliczamy umowy o pracę z uwzględnieniem urlopów czy zwolnień lekarskich, przygotowujemy roczne deklaracje podatkowe dla pracowników, opracowujemy oraz rozliczamy umowy cywilno-prawne: zlecenia, o dzieło, przygotowujemy deklaracje do zusu. Wybierz biuro rozliczeniowe, które jest w stanie zapewnić ci wysokiej jakości usługi w zakresie prowadzenia księgowości, kadr, płac i doradztwa podatkowego! Nie czekaj z podjęciem decyzji. Zadzwoń do naszej firmy lub napisz. Wykonaj ten pierwszy krok. Wiemy, że możemy tobie pomóc. Jesteśmy autorytetami pośród biur księgowych. Dzięki nam państwa biznes będzie rozwijał się każdego dnia.

  Termin dodania: 01 02 2021 · szczegóły wpisu »
 • Porady prawne »

  Każdy mieszkaniec województw Śląskiego oraz Małopolskiego może odwiedzić naszą kancelarię prawną, której domeną są porady prawne online. Rozwiązujemy jednak różne problemy, również stacjonarnie w naszych biurach. Pomożemy odzyskać Ci odszkodowanie lub zabiegać o windykację długu. Przyjdź do nas, a Twoje problemy znikną.

  Termin dodania: 28 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Lista Nieruchomości - bezpłatne ogłoszenia »

  Portal Lista Nieruchomości to możliwość bezpłatnego dodawania ofert nieruchomości zarówno przez biura nieruchomości, instytucje, a ponadto osoby prywatne. Oferty nieruchomości podzielone są dla wyszukukujących na typ nieruchomości: domy, mieszkania, działki, lokale, budynki, a ponadto na typ ofert: sprzedam nieruchomość, wynajmę, kupię, najmę.Zapraszamy serdecznie wszystkich oferujących i szukających nieruchomości w całym kraju. Liczymy na to, że z powodzeniem znajdą Państwo nieruchomość swoich marzeń

  Termin dodania: 16 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Windykacja Głogów »

  Witryna internetowa Adwokat Głogów zawiera informacje o działalności kancelarii adwokackiej. Na osobnych zakładkach przedstawione zostały niektóre obszary działalności zawodowej, takie m. in. jak: sprawy cywilne, sprawy rozwodowe, sprawy z zakresu nowych technologii, sprawy dotyczące Internetu czy też sprawy dotyczące z zakresu windykacja Głogów. Na osobnej podstronie przedstawiona została stała obsługa prawna biznesu. Dla lepszej czytelności danych zamieszczonych na stronie Kancelaria Adwokacka Głogów, informacje o rodzaju oferowanych usług prawnych zostały ułożone w dwie podgrupy. Jedną z nich jest kategoria: klienci indywidualni, drugą natomiast - klienci biznesowi.

  Termin dodania: 07 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Rozwód Białystok »

  Adwokat Białystok zajmuje się sprawami spadkowymi. Bardzo często zdarza się jednak, że zachowanie to dotyczy jakiegoś przedmiotu materialnego. Może jednak zaistnieć sytuacja, że przedmiotem stosunku cywilnoprawnego będzie pewien obiekt niematerialny (jak energia czy dobra osobiste). Przepisy kodeksu cywilnego nie rozstrzygają jednoznacznie, co może a co nie może być przedmiotem stosunku cywilnoprawnego. Forma czynności nie ma wtedy wpływu na jej ważność.

  Termin dodania: 19 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pozycjonowanie »

  Chcesz wypromować stronę w Google, ale nie wiesz jak to osiągnąć? Zleć to profesjonalnej firmie pozycjonującej strony internetowe. Gwarantujemy, że nasze metody pozycjonowania zwiększą liczbę wizyt Państwa strony nawet w pierwszym miesiącu pozycjonowania. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą, będzie nam miło spotkać się i porozmawiać na temat pozycjonowania Państwa strony czy sklepu internetowego.Umowa z nami zawierana jest na czas minimum 6 miesięcy z 3-miesięcznym okresem wypowiedzenia.

  Termin dodania: 16 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania Inowrocław »

  Dochodzenie odszkodowań za wypadki drogowe to specjalność naszej firmy. Biuro odszkodowań Solus od kilku lat specjalizuje się w kompleksowej obsłudze Klientów, którzy doznali strat w wyniku wypadku drogowego. Naszym priorytetem jest szybka i skuteczna reakcja, a także dogłębna analiza danej sprawy, co ma wpływ na zdolność dochodzenia wysokich odszkodowań dla naszych Klientów.
  Wypadek drogowy to jedna z najczęstszych przyczyn powstawania szkód. Wzmożony ruch na drogach, a także niekorzystne warunki pogodowe negatywnie wpływają na jakość bezpieczeństwa w komunikacji. Wszystkie osoby pokrzywdzone lub poszkodowane w wypadkach drogowych mogą liczyć na wsparcie finansowe w postaci odszkodowania.
  W biurze odszkodowań Salus dbamy o niesienie pomocy wszystkim osobą uznanym przez przepisy prawa za uczestników ruchu drogowego - pieszym, kierowcom, pasażerom samochodów, rowerzystom i motocyklistom. Nasi fachowcy dochodzą roszczeń odszkodowawczych za obrażenia ciała, rozstrój zdrowia, a także za uszkodzone lub zniszczone mienie. Firma Solus posiada także bogate doświadczenie w dochodzeniu innych form roszczeń takich jak zadośćuczynienia, renty i zwroty kosztów na leczenie.
  W trakcie pracy nad daną sprawą, nasi fachowcy dogłębnie analizują daną sprawę i dobierają precyzyjną strategię działań. Dodatkowo zajmują się przygotowaniem odpowiednich dokumentów i dbają o fachową reprezentacją Klientów kancelarii przed właściwymi jednostkami administracji i sądownictwa. Zawsze starają się o bieżące informowanie Klientów o postępach sprawy.
  Firma Solus to doskonały partner w kwestii dochodzenia odszkodowań. Zatrudniamy doświadczonych specjalistów, których wszechstronna wiedza prawna wpływa na skuteczność postępowania. Zapewniamy najwyższe odszkodowania i przyjazną obsługę. Zapraszamy!

  Termin dodania: 19 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Najlepsza w Poznaniu kancelaria prawna »

  Profesją niniejszej kancelarii prawnej jest generalna pomoc prawna osobników jednostkowych, jak i obsługa firm. Załoga rzeczonej instytucji wspomaga klientom w wielorakich rzeczach dodatkowo sporach prawnych, krzywdach medycznych oraz zawodowym doradztwie prawnym. Kilkanaście lat na targu sprawiło że kancelaria nabyła swoich sprzymierzeńców oraz stałych osobników.

  Termin dodania: 15 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Gdańsk »

  Kancelaria Adwokacka Adwokata Krzysztofa Bigoszewskiego jest dynamicznie rozwijającą się firmą prawniczą, której przewodnim celem jest zapewnienie swoim klientom najlepszej, rzetelniejszej obsługi prawnej i najskuteczniejszej obrony ich interesów oraz dochodzenia ich praw tak w życiu prywatnym, jak i w obrocie gospodarczym, czy też w kontaktach z organami państwa lub organami samorządów terytorialnych.

  Termin dodania: 06 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo Prawne »

  Jesteśmy kompleksowi i elastyczni, naszą profesją jest szeroko rozumiane prawo, staramy się jak najpoprawniej dostosowywać się do każdej sytuacji, by do granic możliwości spożytkować swoje kwalifikacje i wiedzę dla Państwa wszelkich potrzeb. Wykształcenie i biegłość pracowników naszej kancelarii zapewnia gwarancję pełnego profesjonalizmu, a także bezpieczeństwa wykonywanych operacji. Zmierzamy do tego, by nasze analizy adwokackie udzielać na jak najbardziej wysokim poziomie, ażeby wszystko to spowodowało, że polska kancelaria była jedną z przeważnie propagowanych i odwiedzanych.

  Termin dodania: 13 01 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Adwokaci

Adwokaci - nowa strona:

Adres: