SEO

Biura tłumaczeń Podkategoria: Biura tłumaczeń

 • Biuro rachunkowe Znany Księgowy »

  Nasze biuro rachunkowe powstało w 2003 r. z myślą o zapewnieniu kompleksowej obsługi księgowej, podatkowej oraz kadrowo-płacowej dla wszystkich działalności. Chcemy ci pomóc, dając czas na rozwój sowiej osoby oraz twoich pracowników! Postaw na nich a twój biznes będzie wzrastać jeszcze szybciej. Od początku pracy stawiamy na partnerskie relacje z naszymi klientami oraz pracownikami. Zlecając nam prowadzenie spraw księgowych oraz sprawozdawczych zyskujecie komfort, który pozwoli państwu zająć się na spokojnie rozwijaniem własnej firmy. Posiadamy ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej. Naszą ofertę dopasowujemy do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Dobra znajomość nieustannie zmieniającego się prawa sprawia, że jesteśmy niezastąpieni w zakresie optymalizacji kosztów przedsiębiorstwa. Liczymy na to, że po zapoznaniu się z naszą ofertą zdecydujecie się państwo na współpracę z nami oraz dołączycie do grona wielu zadowolonych firm - zapraszamy do biura na śląsku.  Prowadzimy księgi handlowe, książki przychodów i rozchodów, ewidencje ryczałtowe oraz zapewniamy obsługę kadrowo-płacową. Biuro rozliczeniowe Znany Księgowy świadczy następujące usługi księgowe: rozliczamy spółki prawa handlowego i stowarzyszenia ale także fundacje, spółki cywilne osób fizycznych, sporządzamy sprawozdania finansowe zgodnie z ustawą o rachunkowości, księgujemy jednoosobowe działalności gospodarcze osób fizycznych, rozliczamy rolników; reprezentujemy firmy w postępowaniach przed organami państwowymi, sporządzamy rozliczenia roczne; oferujemy także usługi kadrowo-płacowe w zakresie: prowadzimy dokumentacje kadrowa; przygotowujemy i rozliczamy umowy o pracę z uwzględnieniem urlopów czy zwolnień lekarskich, przygotowujemy roczne deklaracje podatkowe dla pracowników, opracowujemy oraz rozliczamy umowy cywilno-prawne: zlecenia, o dzieło, przygotowujemy deklaracje do zusu. Wybierz biuro rozliczeniowe, które jest w stanie zapewnić ci wysokiej jakości usługi w zakresie prowadzenia księgowości, kadr, płac i doradztwa podatkowego! Nie czekaj z podjęciem decyzji. Zadzwoń do naszej firmy lub napisz. Wykonaj ten pierwszy krok. Wiemy, że możemy tobie pomóc. Jesteśmy autorytetami pośród biur księgowych. Dzięki nam państwa biznes będzie rozwijał się każdego dnia.

  Termin dodania: 01 02 2021 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz rosyjski, ukraiński »

  Profesjonalne tłumaczenia pisemne i ustne, również tłumaczenia przysięgłe. To wszystko wyszukasz na witrynie internetowej - tłumacz języka rosyjskiego, ukraińskiego oraz angielskiego.
  Do każdego klienta podchodzę wyjątkowo, zapewniam całkowitą dyskrecję oraz bezpieczeństwo danych. Moje tłumaczenia są w pełni profesjonalne, posiadają wysoką jakość oraz zachowany układ graficzny. Wszystkie zlecenia są wykonywane terminowo dodatkowo za przystępną cenę.
  Oferujemy również tłumaczenia na wiele innych języków, w tym także: Włoski, Słowacki, Fiński, Francuski, Łotewski i inne.

  Termin dodania: 26 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Artykuły biurowe sklep internetowy warszawa »

  Prowadzisz swoją firmę i urządzasz swoje prywatne biuro, gdzie witasz zleceniodawców? Zatem zadzwoń już dzisiaj do nas! Staliśmy się najwyższej jakości artykuły biurowe sklep internetowy warszawa w Twoim mieście! W szybki i prosty sposób urządzisz pomieszczenia dla siedziby swojej firmy. Sprzedamy Ci urzadzenia, który polepszy pracę Twoich pracowników oraz ułatwi realizowanie ich zadań. W naszej propozycji odkryjesz ogrom elementów potrzebnych w własnej firmie i przy każdej papierkowej pracy. Zajrzyj koniecznie na stronę www.biuronet.com i zaprzyjaźnij się z naszą trafną ofertą! Urządź swoje biuro jak trzeba i chwal się sprawnością działań swoich zatrudnionych!

  Termin dodania: 29 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz niemieckiego »

  Szanowny Kliencie, jesteś z miejscowości Pajęczno i poszukujesz tłumacza niemieckiego? Mamy interesującą wiadomość dla Ciebie: obojętnie, gdzie mieszkasz, nasz tłumacz niemieckiego sporządzi zamówione tłumaczenie szybko oraz z dbałością, a nasze biuro tłumaczeń dostarczy je Państwu pod wskazany adres do dowolnej miejscowości: Tuczno, Poznań lub Iłża w dowolnym woj.: podkarpackie czy pomorskie. Na marginesie tłumaczenia przygotowujemy też z innych jęz. jak na przykład z angielskiego amerykańskiego, afrykanerskiego, węgierskiego, somalijskiego, węgierskiego, angielskiego amerykańskiego, azerbejdżańskiego. Teksty można wysłać do przetłumaczenia w przeróżnych - też nietypowych - formatach elektronicznych jak na przykład ( ABR [Adobe Brush file for PhotoShop;PhotoShop]). Nasz nowotarski oddział agencji tłumaczeń współpracuje z translatorami z najodleglejszych krajów: Liechtenstein,  Monako, Republika Środkowoafrykańska, Boliwia. Tak więc ceny tłumaczeń z jednych języków są wyższe, a z innych niskie (popatrz: Cennik tłumaczeń w odpowiedniej zakładce na wortalu). Korzystamy bez przerwy z pomocy konsultantów (jak np. psychotronicy, stolarze i pokrewni, rybak rybołówstwa morskiego lub stewardesa), którzy tłumaczony dokument sprawdzają pod kątem merytorycznym. Z usług naszych korzystały dotychczas instytucje (np. Ewangelickie Duszpasterstwo Wojskowe czy Urząd Skarbowy oraz zakłady z przeróżnych obszarów działalności (jak na przykład Pneumatyka, sprężarki, kompresory, Przemysł drzewny, Usługi dla rolnictwa, Kolejowy tabor - produkcja, sprzedaż, usługi).

  Termin dodania: 23 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia angielski, symultaniczne Kraków »

  Poszukując tłumaczenia na holenderski, Kraków pomoże Ci rozwiązać ten problem. Jeśli cenisz sobie profesjonalne, dobre i solidne translacje, to nie możesz nie skorzystać z usług biura tłumaczeń Efekt Lingua. Naszą domeną są tłumaczenia w wielu językach, a ponadto szkolenia lingwistyczne dla niezależnych grup oraz przedsiębiorstw. Jeśli interesują cie tłumaczenia i czeski, Kraków to stosowne miejsce na poszukiwania tłumacza z tego języka, lecz już nie powinieneś szukać, bo wyborowych translatorów odnajdziesz właśnie w naszej firmie, czyli w Efekt Lingua. Najlepszej firmie tłumaczeniowej w Krakowie.

  Termin dodania: 15 02 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Biura tłumaczeń

Biura tłumaczeń - nowa strona:

Adres: