SEO

Gdańsk Podkategoria: Gdańsk

 • Biuro rachunkowe Znany Księgowy »

  Nasze biuro rachunkowe powstało w 2003 r. z myślą o zapewnieniu kompleksowej obsługi księgowej, podatkowej oraz kadrowo-płacowej dla wszystkich działalności. Chcemy ci pomóc, dając czas na rozwój sowiej osoby oraz twoich pracowników! Postaw na nich a twój biznes będzie wzrastać jeszcze szybciej. Od początku pracy stawiamy na partnerskie relacje z naszymi klientami oraz pracownikami. Zlecając nam prowadzenie spraw księgowych oraz sprawozdawczych zyskujecie komfort, który pozwoli państwu zająć się na spokojnie rozwijaniem własnej firmy. Posiadamy ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej. Naszą ofertę dopasowujemy do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Dobra znajomość nieustannie zmieniającego się prawa sprawia, że jesteśmy niezastąpieni w zakresie optymalizacji kosztów przedsiębiorstwa. Liczymy na to, że po zapoznaniu się z naszą ofertą zdecydujecie się państwo na współpracę z nami oraz dołączycie do grona wielu zadowolonych firm - zapraszamy do biura na śląsku.  Prowadzimy księgi handlowe, książki przychodów i rozchodów, ewidencje ryczałtowe oraz zapewniamy obsługę kadrowo-płacową. Biuro rozliczeniowe Znany Księgowy świadczy następujące usługi księgowe: rozliczamy spółki prawa handlowego i stowarzyszenia ale także fundacje, spółki cywilne osób fizycznych, sporządzamy sprawozdania finansowe zgodnie z ustawą o rachunkowości, księgujemy jednoosobowe działalności gospodarcze osób fizycznych, rozliczamy rolników; reprezentujemy firmy w postępowaniach przed organami państwowymi, sporządzamy rozliczenia roczne; oferujemy także usługi kadrowo-płacowe w zakresie: prowadzimy dokumentacje kadrowa; przygotowujemy i rozliczamy umowy o pracę z uwzględnieniem urlopów czy zwolnień lekarskich, przygotowujemy roczne deklaracje podatkowe dla pracowników, opracowujemy oraz rozliczamy umowy cywilno-prawne: zlecenia, o dzieło, przygotowujemy deklaracje do zusu. Wybierz biuro rozliczeniowe, które jest w stanie zapewnić ci wysokiej jakości usługi w zakresie prowadzenia księgowości, kadr, płac i doradztwa podatkowego! Nie czekaj z podjęciem decyzji. Zadzwoń do naszej firmy lub napisz. Wykonaj ten pierwszy krok. Wiemy, że możemy tobie pomóc. Jesteśmy autorytetami pośród biur księgowych. Dzięki nam państwa biznes będzie rozwijał się każdego dnia.

  Termin dodania: 01 02 2021 · szczegóły wpisu »
 • Wywołanie zdjęć »

  Foto-print.pl strona fachowego Studia Fotograficznego, które mieści się w Gdyni. Zakład może poszczycić się znacznym doświadczeniem, ponieważ już ponad trzydzieści lat działa na rynku. Olbrzymie doświadczenie, nie przeszkadza mu jednak w podążaniu za duchem czasu i dotrzymywaniu kroku panującym w fotografii trendom. W Studiu Foto-print można zamówić zarówno zwykłe odbitki cyfrowe, jak i zdjęcia online. W dodatku w zakładzie można wykonać dobrej jakości zdjęcia do niemalże wszystkich dokumentów, jak np. zdjęcia dowodowe, dyplomowe, czy legitymacyjne. W Foto-print każdy klient traktowany jest indywidualnie, w następstwie tego wszystkie zdjęcia wykonywane są z niezwykłą dokładnością oraz precyzją.

  Termin dodania: 21 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Transport Spedycja »

  W bieżących czasach, preferencją dla poszczególnego przedsiębiorcy, stał się efektywny oraz bezpieczny przewóz swoich towarów do nabywcy. Nie można sobie wszak pozwolić na niejakie nie dochowania terminów bądź nie przestrzeganie umów. Powinno się cenić i dbać o każdego klienta.
  Swoje materiały najlepiej powierzyć dużym oraz sprawdzonym spedytorom. Na przykład takim jak moto-abc.eu. Działają oni w branży już od początku lat 90-tych. Jako pierwsi przecierali trakty transportowe do Belgii, Luksemburga lub Walii. Usługi transportowe Gdańsk czynione przez ich grupę frachtową można powierzyć zarówno drobnym jak i większym jednostkom gospodarczym.
  O atutach transport spedycja można zaznajomić się na jakimkolwiek forum dla transportowców. Kiedy rozchodzi się o transport Gdańsk, to w tej chwili nie ma chyba lepszych w tym biznesie.

  Termin dodania: 04 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • EKO Sklepik A&K Online »

  Zielarsko-medyczny EKO sklepik A&K z produktami rolnictwa ekologicznego prowadzony w formie online, oraz stacjonarnie. W sklepie do nabycia suplementy diety w bogatym wyborze i postaciach farmaceutycznych, tabletki ziołowe, zioła jednorodne i preparaty wg. znanych receptur. Syropy i mieszanki na bazie ziół oraz wyciągów roślinnych na górne drogi oddechowe, maści i balsamy przeciwbólowe oraz dermokosmetyki leczące dolegliwości skórne. Kosmetyki naturalne do codziennej pielęgnacji, wykorzystujące w swoim składzie dary natury i ich właściwości leczniczo - pielęgnacyjne. Zdrowa żywność, w całości pozyskiwana z obszarów rolniczych wykorzystujących ekologiczne metody produkcji żywności.

  Termin dodania: 24 04 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Gdańsk

Gdańsk - nowa strona:

Adres: