SEO

Ankiety, sondaże Podkategoria: Ankiety, sondaże

 • Jaki program do fakturowania z jpk »

  Czy problemy z obsługą oprogramowania muszą trwać do końca działania firmy? Otóż nie. Wysoka konkurencja w branży informatycznej przyczyniła się do poprawy jakości świadczonych usług programistycznych i oferowanego softu. Raz zakupiony program do faktur, nie musi być kulą u nogi właściciela firmy. Jeżeli przedsiębiorca nie jest zadowolony, może w każdej chwili wymienić aplikację, aby dostosować funkcjonalność do potrzeb. A potrzeby są zróżnicowane w zależności od branży. Ze swej strony zachęcamy do przetestowania programu FakturaLight w wersji Standard, Magazyn lub Mobilnej.

  Termin dodania: 25 03 2020 · szczegóły wpisu »
 • Tajemniczy klient »

  Realizujemy badania rynkowe z zakresu zachowań sprzedawców, znane pod nazwą "tajemniczy klient", pozwalające na jak najwłaściwsze poznanie ich działań. Jest to rodzaj badań, który jest wykonywany przez wyspecjalizowane pracownie badawcze, świadczące usługi badań jakościowych. W metodzie badawczej "tajemniczy klient", tester zachowuje się jak statystyczny interesant, przeprowadzając w tym samym czasie badanie. Na podstawie zebranych materiałów dostrzegamy uchybienia, badamy reakcje na problem, czy pojawiajace się nieprawidłowości.

  Termin dodania: 21 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • IDI badania marketingowe »

  Witryna - prezentacja pracowni badań rynkowych PBJ. PBJ Badania Marketingowe specjalizuje się w realizacji prac dokładnie dobranych do specyfiki kontrahenta. Oferta badań prowadzonych przez PBJ Badania Marketingowe obejmuje tradycyjne badania jakościowe - IDI, FGI, copy-test, badania ilościowe - PAPI, CATI, internetowe oraz specyficzne modele badań w rodzaju np. badanie czytelności ulotki, Mystery Shopping - Tajemniczy Klient czy Desk Research.

  Termin dodania: 16 01 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Ankiety, sondaże

Ankiety, sondaże - nowa strona:

Adres: