SEO

Grafika komputerowa Podkategoria: Grafika komputerowa

 • Jaki program do fakturowania z jpk »

  Czy problemy z obsługą oprogramowania muszą trwać do końca działania firmy? Otóż nie. Wysoka konkurencja w branży informatycznej przyczyniła się do poprawy jakości świadczonych usług programistycznych i oferowanego softu. Raz zakupiony program do faktur, nie musi być kulą u nogi właściciela firmy. Jeżeli przedsiębiorca nie jest zadowolony, może w każdej chwili wymienić aplikację, aby dostosować funkcjonalność do potrzeb. A potrzeby są zróżnicowane w zależności od branży. Ze swej strony zachęcamy do przetestowania programu FakturaLight w wersji Standard, Magazyn lub Mobilnej.

  Termin dodania: 25 03 2020 · szczegóły wpisu »
 • Projekty graficzne »

  Projekty graficzne na zlecenie - zapoznaj się z portfolio i zamów.


  Na tej stronie możesz zapoznać się z dotychczasowymi projektami graficznymi stron internetowych, plakatów, folderów, czasopism, reklam itp. Przeglądając portfolio z pewnością zwrócisz uwagę na wiele nieszablonowych, utrzymanych w różnym stylu propozycji graficznych przygotowanych i wdrożonych na zlecenie firm i instytucji z całej Polski. Bez względu na to jaką branżę reprezentujesz możesz liczyć na profesjonalny projekt graficzny w dowolnym stylu, palecie barw, według określonych kryteriów.

  Wszystkie projekty graficzne przygotowywane są w profesjonalnym oprogramowaniu graficznym - możesz liczyć na otrzymanie wersji edytowalnej (plików źródłowych) oraz wersji wynikowej (przeznaczonej do produkcji, druku, wdrożenia).

  Grafik przygotuje projekt w Adobe Photoshop (standard w grafice rastrowej), Adobe Illustrator lub Corel Draw (dedykowane programowanie przeznaczone do grafiki wektorowej), Adobe InDesign (profesjonalny program do DTP/składu publikacji elektronicznych i przeznaczonych do druku).

  Atuty:
  wieloletnie, praktyczne doświadczenie
  zróżnicowane, obszerne portfolio
  faktura VAT

  Termin dodania: 06 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Oraiz.pl - Agencja Interaktywna »

  Oraiz.pl to agencja interaktywna, która oferuje projektowanie stron www, sklepy internetowe Szczecin, pozycjonowanie, usługi graficzne, materiały reklamowe, sprzedaż sprzętu komputerowego i oprogramowania. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony www gdzie znajdą Państwo naszą ofertę oraz atrakcyjne promocje.

  Świadczymy usługi na terenie całego kraju i za granicą. Odległość nie stanowi żadnego problemu. Wszystko szybko i sprawnie możemy załatwić przy pomocy sieci Internet.

  Gwarantujemy przede wszystkim udaną współpracę czego potwierdzeniem są referencje naszych klientów.

  Zapraszamy,
  Zespół Oraiz. pl

  Termin dodania: 24 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • MyGo.pl - Nieoficjalny support SourceMod [CS:GO][CSS][TF2][INNE] »

  Jesteśmy największym nieoficjalnym supportem SourceMod. Dobierz darmowe pluginy, zadaj pytanie o sourcemod, graj z nami w counter strike go.

  Termin dodania: 24 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Agencja Reklamowa Puck »

  PodisPromotion proponuje profesjonalne strony internetowe Puck, a co najważniejsze skuteczne rozwiązania z zakresu tworzenia stron www, promocji, projektowania graficznego, wydruków, marketingu.
  Proponujemy sprawdzone i działające narzędzia i metody, a także innowacyjne rozwiązania.
  Tworzymy narzędzia i działania dostosowane do potrzeb przedstawicieli różnych branż.

  Termin dodania: 03 02 2019 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Grafika komputerowa

Grafika komputerowa - nowa strona:

Adres: