SEO

Drukarki Podkategoria: Drukarki

 • Biuro rachunkowe Znany Księgowy »

  Nasze biuro rachunkowe powstało w 2003 r. z myślą o zapewnieniu kompleksowej obsługi księgowej, podatkowej oraz kadrowo-płacowej dla wszystkich działalności. Chcemy ci pomóc, dając czas na rozwój sowiej osoby oraz twoich pracowników! Postaw na nich a twój biznes będzie wzrastać jeszcze szybciej. Od początku pracy stawiamy na partnerskie relacje z naszymi klientami oraz pracownikami. Zlecając nam prowadzenie spraw księgowych oraz sprawozdawczych zyskujecie komfort, który pozwoli państwu zająć się na spokojnie rozwijaniem własnej firmy. Posiadamy ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej. Naszą ofertę dopasowujemy do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Dobra znajomość nieustannie zmieniającego się prawa sprawia, że jesteśmy niezastąpieni w zakresie optymalizacji kosztów przedsiębiorstwa. Liczymy na to, że po zapoznaniu się z naszą ofertą zdecydujecie się państwo na współpracę z nami oraz dołączycie do grona wielu zadowolonych firm - zapraszamy do biura na śląsku.  Prowadzimy księgi handlowe, książki przychodów i rozchodów, ewidencje ryczałtowe oraz zapewniamy obsługę kadrowo-płacową. Biuro rozliczeniowe Znany Księgowy świadczy następujące usługi księgowe: rozliczamy spółki prawa handlowego i stowarzyszenia ale także fundacje, spółki cywilne osób fizycznych, sporządzamy sprawozdania finansowe zgodnie z ustawą o rachunkowości, księgujemy jednoosobowe działalności gospodarcze osób fizycznych, rozliczamy rolników; reprezentujemy firmy w postępowaniach przed organami państwowymi, sporządzamy rozliczenia roczne; oferujemy także usługi kadrowo-płacowe w zakresie: prowadzimy dokumentacje kadrowa; przygotowujemy i rozliczamy umowy o pracę z uwzględnieniem urlopów czy zwolnień lekarskich, przygotowujemy roczne deklaracje podatkowe dla pracowników, opracowujemy oraz rozliczamy umowy cywilno-prawne: zlecenia, o dzieło, przygotowujemy deklaracje do zusu. Wybierz biuro rozliczeniowe, które jest w stanie zapewnić ci wysokiej jakości usługi w zakresie prowadzenia księgowości, kadr, płac i doradztwa podatkowego! Nie czekaj z podjęciem decyzji. Zadzwoń do naszej firmy lub napisz. Wykonaj ten pierwszy krok. Wiemy, że możemy tobie pomóc. Jesteśmy autorytetami pośród biur księgowych. Dzięki nam państwa biznes będzie rozwijał się każdego dnia.

  Termin dodania: 01 02 2021 · szczegóły wpisu »
 • Tusze »

  Urządzenia i materiały biurowe, akcesoria komputerowe oraz eksploatacyjne. W naszej hurtowni znajdą Państwo wszystko czego potrzebuje Państwa firma do sprawnego działania. Dzięki współpracy z najlepszymi dostawcami możemy Państwu zaproponować atrakcyjne rabaty cenowe. Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową na której zaprezentowaliśmy kompleksową ofertę. Współpracując z nami z pewnością będą Państwo bardzo zadowoleni, ponieważ nasze zamówienia realizujemy bardzo szybko, dzięki czemu Państwa firma może działać sprawnie przez cały czas

  Termin dodania: 07 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Artykuły Biurowe Warszawa »

  Nasza spółka akcyjna posiada już ponad pięćdziesięcioletnią tradycję w zakresie działalności handlowo-usługowej. W tej chwili posiadamy dwanaście placówek na terenie całego Mazowsza, z czego trzy znajdują się w Warszawie. Dla naszych klientów prowadzimy usługi w bardzo szerokim zakresie. Podstawowa działalność skupia się na obsłudze w zakresie wyposażenia biur w meble, sprzęt elektroniczny i biurowy oraz podstawowe materiały biurowe. Dodatkowo dla klientów prowadzimy serwis sprzętu, a także wynajmujemy powierzchnię pod archiwa zakładowe.

  Termin dodania: 07 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Banery reklamowe Warszawa »

  Banery są idealną formą reklamy. Dzięki nim szybko i łatwo zareklamujesz swoje produkty lub usługi, co pozwoli stać Ci się widocznym na rynku. Co więcej banery reklamowe są tanią formą reklamy. Nasza oferta zawiera szeroką gamę produktów reklamy wizualnej w postaci: banerów reklamowych, systemu wystawienniczego, wydruków wielkoformatowych. Dodatkowo świadczymy usługi w zakresie wykonywania projektów graficznych.

  Termin dodania: 27 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Serwis Drukarek »

  Lokalna organizacja proponuje swoim partnerom wszechstronne usługi informatyczne. Prowadzimy także sprzedaż artykułów biurowych oraz sprzętu biurowego. Do tego celu uruchomiliśmy charakterystyczną stronę internetową, która umożliwia na zamówienie stosownych towarów w interesujących cenach. Na poczet wielu z polskich stałych klientów świadczymy także usługi z zakresu naprawy zakupionego sprzętu, pielęgnacji narzędzi biurowych oraz wymiany tonerów do kserokopiarek. Dodatkowo jesteśmy w stanie współdziałać na regułach zewnętrznego wydziału IT.

  Termin dodania: 12 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ksero Kraków »

  Firma Manufaktura Druku - Drukarnia Kraków swoją tradycją i merytorycznym przygotowaniem swoich pracowników, gwarantuje, że produkty będą jakości niezwykłej i niespotykanej nigdzie indziej. Posiadamy najwyższej marki światowej sprzęt poligraficzny. Papier firmowy używany przez firmę to znakomita, nowatorska mieszanka wielu różnych składników, dająca piorunujący, zaskakujący efekt czyli gładkie, lśniące, świetnej jakości kartki na których nic się nie rozmazuje, efekt jest trwały, mocny i trzyma się naprawdę bardzo długo.

  Termin dodania: 24 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kasy fiskalne »

  Strona firmy, która para się serwisem i sprzedażą urządzeń fiskalnych a także szkoleniami poświęcone sposobowi ich używania. Oprócz sprzedaży takich urządzeń jak kasy fiskalne proponujemy również sprzedaż sprzętu komputerowego i materiałów eksploatacyjnych. Nasza firma położone jest w Poznaniu. Jesteśmy niezawodnym Sojusznikiem dla Waszej firmy, dogłębnie ufamy, że najbardziej istotna jest postać świadczonych usług jak i produktów. Na skutek tego możemy kształtować korzystną współpracę z dużą ilością firm a także tworzyć wspólne zaufanie. Staramy się aby, w kontaktach z klientami okazywać otwartość oraz życzliwość oraz dostosować się całkowicie do Waszych wymogów.

  Termin dodania: 13 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Serwis drukarek Warszawa »

  Własna drukarka jest dla wielu ludzi jednym z podstawowych narzędzi pracy. Studenci, urzędnicy, architekci ? to tylko nieliczna garstka ludzi, którym niesamowicie przydaje się prywatna drukarka. Wbrew pozorom drukarka nie musi być nam niezbędna podczas pracy, by opłacało się posiadać ją wśród domowych pieleszy. Przydaje się ona wszystkim osobom. Ale co zrobimy, jeżeli nasza drukarka odmówi działania, co sprawi, że dalsza praca stanie się niemożliwa? Wówczas niesamowicie pomocna bez wątpienia okaże się witryna internetowa serwiscentrum.com. Fachowcy pracujący tam bez żadnego problemu naprawią naszą drukarkę.

  Termin dodania: 10 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Haft komputerowy »

  Dawniej nasze prababcie z trudem i czasem miesiącami haftowały wzory na swoje prześcieradła lub ubrania. Obecnie natomiast wystarczy, że wejdziemy do pasmanterii i kupimy sobie różnego rodzaju, kolorowe lub czarno-białe plakietki. Niezwykle często ozdoba ta nie spełnia swojej funkcji estetycznej. Staje się natomiast małą częścią ubrania przeznaczonego dla pracownika danej firmy. Stacje benzynowe, supermarkety czy sklepy sieciowe ? potrzebują identyfikacji wizualnej, która gwarantowana jest przez widoczne logo, również takie w formie wyszywane plakietki.

  Termin dodania: 24 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Drukarki Fiskalne »

  Dostarczaniem artykułów przydatnych dla wszelkiego rodzaju przedsiębiorców i supermarketów zajmujemy się od ponad dekady. W naszej ofercie odnajdują się takie wyroby jak drukarki fiskalne, drukarki paragonów, profesjonalne narzędzia wspomagające zarządzanie gastronomią, czy sklepem samoobsługowym. W związku ze zmianami w prawie podatkowym w naszej ofercie odnalazły się też małe kasy dla lekarzy. W naszych punktach stacjonarnych i na witrynach www można ponadto kupić programy użyteczne w zarządzaniu sklepem i użyteczne poradniki.

  Termin dodania: 16 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Branżowy katalog komputerowy »

  Katalogi akcesoriów komputerowych mogły ułatwić żywot niejednej osobie. Prędzej czy później każdy spośród nas musi zaciekawić się nowościami technologicznymi. W którym miejscu jednak poszukiwać informacji? Jakie źródło gromadzi je w sposób gruntowny i jest w stanie przedstawić pełen obraz sytuacji w branży? Gdzie można odnaleźć nieograniczoną liczbę fascynujących informacji branżowych oraz dodatkowo newsów? Prosimy odwiedzić naszą witrynę www. Dzięki nam każdego dnia śledzić można nowości związane z szeroko pojętym światem pecetów.

  Termin dodania: 20 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ulotki reklamowe »

  Jesteśmy firmą która zajmuje się zapewnianiem Państwu każdego rodzaju towarów które przydają się nam codziennie. Od wyrobów ceramicznych po akcesoria szkolne i ubranie. Nasza oferta jest nad wyraz obfita, chociaż zazwyczaj kolportujemy drobne towary które są zresztą w bardzo przystępnych cenach, mamy w podaży artykuły głównie biurowe i papiernicze których używamy w pracy bądź w domu. Oprócz tego przedkładamy usługi drukarskie i introligatoryjne na wysokim poziomie.

  Termin dodania: 01 03 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Drukarki

Drukarki - nowa strona:

Adres: