SEO

Architekci Podkategoria: Architekci

 • Biuro rachunkowe Znany Księgowy »

  Nasze biuro rachunkowe powstało w 2003 r. z myślą o zapewnieniu kompleksowej obsługi księgowej, podatkowej oraz kadrowo-płacowej dla wszystkich działalności. Chcemy ci pomóc, dając czas na rozwój sowiej osoby oraz twoich pracowników! Postaw na nich a twój biznes będzie wzrastać jeszcze szybciej. Od początku pracy stawiamy na partnerskie relacje z naszymi klientami oraz pracownikami. Zlecając nam prowadzenie spraw księgowych oraz sprawozdawczych zyskujecie komfort, który pozwoli państwu zająć się na spokojnie rozwijaniem własnej firmy. Posiadamy ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej. Naszą ofertę dopasowujemy do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Dobra znajomość nieustannie zmieniającego się prawa sprawia, że jesteśmy niezastąpieni w zakresie optymalizacji kosztów przedsiębiorstwa. Liczymy na to, że po zapoznaniu się z naszą ofertą zdecydujecie się państwo na współpracę z nami oraz dołączycie do grona wielu zadowolonych firm - zapraszamy do biura na śląsku.  Prowadzimy księgi handlowe, książki przychodów i rozchodów, ewidencje ryczałtowe oraz zapewniamy obsługę kadrowo-płacową. Biuro rozliczeniowe Znany Księgowy świadczy następujące usługi księgowe: rozliczamy spółki prawa handlowego i stowarzyszenia ale także fundacje, spółki cywilne osób fizycznych, sporządzamy sprawozdania finansowe zgodnie z ustawą o rachunkowości, księgujemy jednoosobowe działalności gospodarcze osób fizycznych, rozliczamy rolników; reprezentujemy firmy w postępowaniach przed organami państwowymi, sporządzamy rozliczenia roczne; oferujemy także usługi kadrowo-płacowe w zakresie: prowadzimy dokumentacje kadrowa; przygotowujemy i rozliczamy umowy o pracę z uwzględnieniem urlopów czy zwolnień lekarskich, przygotowujemy roczne deklaracje podatkowe dla pracowników, opracowujemy oraz rozliczamy umowy cywilno-prawne: zlecenia, o dzieło, przygotowujemy deklaracje do zusu. Wybierz biuro rozliczeniowe, które jest w stanie zapewnić ci wysokiej jakości usługi w zakresie prowadzenia księgowości, kadr, płac i doradztwa podatkowego! Nie czekaj z podjęciem decyzji. Zadzwoń do naszej firmy lub napisz. Wykonaj ten pierwszy krok. Wiemy, że możemy tobie pomóc. Jesteśmy autorytetami pośród biur księgowych. Dzięki nam państwa biznes będzie rozwijał się każdego dnia.

  Termin dodania: 01 02 2021 · szczegóły wpisu »
 • Inteligentny dom - majca technology - Katowice, Nowy Sącz, Kraków »

  Firma majca technology funkcjonuje w dziedzinie nowoczesnych i energooszczędnych technologii związanych z automatyką budynkową i elektroinstalatorstwem

  Działalność związana z automatyką budynkową:

  - integracja systemów w budynkach ? oświetlenie, ogrzewanie, klimatyzacja, monitoring, alarm, wideodomofon, rolety, żaluzje, markizy, napędy bram i drzwi garażowych
  - systemy zarządzania budynkiem BMS
  - instalacje elektryczne nowy sącz
  - inteligentny dom kraków, nowy sącz, katowice
  - automatyka (rolety, bramy, drzwi)
  - nowoczesne instalacje oświetlenia LED RGB

  Inwestycję realizujemy kompleksowo:

  - doradztwo techniczne
  - programowanie i integracja systemów
  - serwis - dobór urządzeń i osprzętu
  - projekt
  - sprzedaż
  - instalacja


  Systemy: Gira, Nexo, KNX, Berker, ABB

  Termin dodania: 11 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Tanie domy »

  Solidne domy to firma z sporym doświadczeniem projektująca domy jednorodzinne. Dzięki zastosowaniu najnowszej technologii i zaangażowaniu pracowników taki efekt uzyskaliśmy. W cenie zawarte są koszty związane z wszelkimi instalacjami takie jak: co, elektryka, woda, kanalizacja, wentylacja, rekuperator oraz energooszczędny standard wykonania. Budowa domu realizowana jest w fabryce i trwa około 4 tygodni - to właśnie tyle czeka się na pozwolenie na rozpoczęcie budowy - po skompletowaniu wszelkich wniosków przez klienta oraz postawione fundamenty stawiamy się i w przeciągu kolejnych 30 dni montujemy dom i oddajemy do użytku. Zatem czas przedsięwzięcia jest dość krótki, co czasami ma duże znaczenie dla klienta i co staje się zaletą naszej marki. W prezentowanej ofercie posiadamy dziesięć projektów, ponieważ każdy z nich został dopasowany do konkretnej rodziny i działki, a montaż zawsze prepozycyjnych konstrukcji sprawia, że wzrasta precyzja wykonania, a przede wszystkim skraca się czas wykonania. Jest to wybitnie ważne przy budowaniu konstrukcji pasywnych i energooszczędnych. Wyróżnione przez nas projekty to czołowi reprezentacji w swoich kategoriach, które zostały zaprojektowanie przez sztab wyszkolonych architektów, co w przypadku większości z nich zaowocowało nagrodami i wyróżnieniami. Poprzez wybranie gotowego projektu zaoszczędzisz również czas, ale pieniądze.

  Termin dodania: 29 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Toruń projektowanie ogrodów »

  Nasi projektanci potrafią zadbać o potrzeby naszych Klientów. Są zdolni stworzyć mniej, lub bardziej formalne kompozycje ogrodów, które będą odzwierciedlały osobowość i usposobienie Klientów. Doskonale łączą ogrodnicze tradycje z nowoczesnym wyposażeniem, tworząc oryginalne aranżacje, które trafiają w zróżnicowane upodobania Klientów. Projektowanie ogrodów jest zajęciem bardzo wymagającym. Każde zlecenie traktujemy bardzo poważnie. Podczas pierwszej wizyty u Klienta, dokładnie omawiamy Jego potrzeby i dokładnie analizujemy teren działki, aby jak najlepiej dopasować rośliny i zaaranżować poszczególne strefy ogrodu. W fazie projektowej dbamy o adekwatny dobór kompozycji ogrodowej, oraz o dopasowanie układu krajobrazu do upodobań naszych Klientów. Potrafimy także zaprojektować instalację wodną i oświetlenie, wraz z dekoracjami drewnianymi i kamiennymi w Państwa ogrodzie.
  Nasi pracownicy korzystają z sprawdzonych urządzeń i innowacyjnych programów komputerowych. Bogato rozwinięta technologia umożliwi Państwu obejrzenie projektu w dowolnym momencie, na ekranach swoich komputerów. Nasze wizualizacje robione są w technice 3D, która lepiej eksponuje nasze koncepcje. Zaletą naszego przedsiębiorstwa jest wysoka jakość usług, rzetelność i kreatywność w procesie tworzenia wyjątkowych projektów ogrodów. Zwracamy szczególną uwage na to, by każdy ogród był miejscem pełnym harmonii, spokoju i piękna. Możemy stworzyć dla Państwa ogród o jaki marzycie.

  Harasimowicz Architektura Krajobrazu
  ul. Leśna 11, 87-147 Łysomice Toruń
  biuro@ogrod-swiatkamienia.com
  Tel: +48 (0) 56 6783 271
  tel. kom. 0608 862 217

  Termin dodania: 19 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Architekci »

  Współczesne budownictwo jest niezwykle wielorakie, dlatego że każda specjalizacja wymaga innowacyjnych projektów by stać się konkurencyjnym. Nasze biuro architektoniczne jest wyjątkowym w swoim typie, projekty które wdrażamy są niestandardowe i sprawiają że nieruchomość jest twórcza i funkcjonalna. Zajmujemy się realizowaniem projektów od podstaw, z włączeniem wszelkich wytycznych klienta. Zajmujemy się też robieniem inwentaryzacji. Nasi architekci to profesjonaliści z wielkim doświadczeniem. Zapraszamy.

  Termin dodania: 01 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ogrody »

  Piękny ogród doskonale podkreśla urodę domu. Odpowiednio wybrane rośliny, kuszący zapach kwiatów i estetyczne elementy dekoracyjne kreują wprost magiczny klimat w przydomowych ogrodach. Spędzanie czasu na świeżym powietrzu poprawia koncentrację, wzmaga kreatywne myślenie i doskonale wpływa na zdrowie psychiczne i fizyczne. Wiedząc jak ogromny wpływ ma na nas natura, nasza firma świadczy usługi związane z projektowaniem i zakładaniem ogrodów, w których po prostu zrelaksujesz się.
  Zatrudniamy architektów ogrodowych, którzy potrafią zadbać o potrzeby naszych Klientów. Tworzą proste lub luksusowe kompozycje ogrodów, w których zawarte będą osobowość i usposobienie Klientów. Potrafią także doskonale łączyć ogrodnicze tradycje z nowoczesnym wyposażeniem, tworząc unikatowe kompozycje, które trafiają w zróżnicowane upodobania Klientów.
  Każde zlecenie traktujemy bardzo poważnie. Podczas pierwszego spotkania z Klientem, szczegółowo omawiamy Jego potrzeby i szczegółowo analizujemy teren działki, aby jak najlepiej dobrać rośliny i rozplanować poszczególne strefy ogrodu. W fazie projektowej dbamy o adekwatny dobór stylu ogrodowego, oraz o dopasowanie struktury ogrodu do możliwości naszych Klientów. Potrafimy także zaprojektować instalację wodną i oświetlenie, wraz z dekoracjami drewnianymi i kamiennymi w Państwa ogrodzie.
  Nasi pracownicy mają dostęp do renomowanych urządzeń i praktycznych programów komputerowych. Bogato rozwinięta technologia umożliwi Państwu obejrzenie projektu w każdej chwili, bez wychodzenia z domu. Nasze wizualizacje robione są w technice 3D, która lepiej eksponuje nasze koncepcje.
  Zaraz po fazie projektowej rozpoczynamy prace naziemne, by w szybkim czasie spełnić Państwa marzenia o idealnym ogrodzie. Oprócz świadczenia usług projektowych, nasza firma, świadczy także usługi konserwacyjne, brukarskie i sprzątające, by zadbać o Państwa ogród w jak najwyższym stopniu.
  Walorem naszej firmy ogrodowej jest kompletność usług, profesjonalizm i pomysłowość w procesie tworzenia unikatowych projektów ogrodowych. Dbamy, by każdy ogród był miejscem pełnym harmonii, spokoju i piękna. Stworzymy dla Państwa ogród jak z bajki.


  Harasimowicz projektowanie ogrodów
  ul. Leśna 11, 87-147 Łysomice /Torunia
  biuro@ogrod-swiatkamienia.com
  Tel/Fax: +48 (0) 56 6783 271
  tel. kom. 0608 862 217

  Termin dodania: 14 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie ogrodów Toruń »

  Pracownia Projektowa Haberogrody pasjonuje się świadczeniem usług ogrodniczych. Urokliwy ogród to miejsce pełne, z jednej strony harmonii i uciech, z drugiej. Dorodnie zaprojektowany i zrealizowany ogród stanowi wizytówkę naszego domostwa. Nasza firma w zakresie swojej działalności wykonuje usługi ogrodowe, głównie takie jak: tworzenie projektów i zagospodarowania terenów zielonych, ich realizację, tworzenie trawników, instalację oświetlenie ogrodowego i systemów nawadniania działki, aranżowanie komponentów niedużej architektury ogrodowej, analizowanie krajobrazu, i opiekowanie się ogrodem. Ogromna wiedza o projektowaniu ogrodów umożliwia nam osiągać niezwykłe rezultaty, które cieszą zmysły i przykuwają uwagę. Tworzone przez naszych projektantów przestrzenie ogrodowe to unikatowe i pełne czaru kompozycje. W naszej działalności używamy wysokiej jakości sprzęt i eksploatujemy nowinki technologiczne. Wszechstronne kompetencje naszych fachowców bez wątpienia mają wpływ na wysoką jakość świadczonych usług. Firma Haber łączy otwartość umysłu z zawodowstwem. Zapewniamy świeże koncepcje i spektakularne aranżacje. Haberogrody to ogrody realizowane z zamiłowaniem.
  Oprócz projektowania ogrodów, nasz personel zajmuje się świadczeniem usług związanych z konserwacją terenów zielonych, brukarstwem, instalacją oświetlenia oraz systemów nawadniających, a także odśnieżaniem i porządkowaniem ogrodów przy prywatnych domach, jak i w miejscach publicznych. W naszej pracy wykorzystujemy specjalistyczne preparaty, a także bogate zaplecze urządzeń, które mają wpływ na szybsze zakończenie zlecenia.

  Termin dodania: 19 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie wnętrz Poznań »

  Dzięki temu, że świadczy usługi Biuro Projektowe Marii Jachalskiej, poznaniacy mogą liczyć na profesjonalne projektowanie wnętrz. Obejmuje ono kilka faz. Zaczyna się od inwentaryzacji stanu istniejącego i rozmowy z inwestorem, a kończy koordynacją prac budowlanych. Architekt wnętrz może mieć rozmaite pomysły, lecz zawsze dostosowuje je do życzeń konsumenta. Maria Jachalska odbyła studia w Poznaniu, jest absolwentką Akademii Sztuk Pięknych. Na samym początku przedkłada swoje propozycje w postaci rzutów, po akceptacji udostępnia szczegółowe projekty i mogą zostać rozpoczęte prace budowlane. Aranżacja wnętrz musi uwzględniać pewne dekoracje. Fachowy projektant wnętrz nie tylko demonstruje niecodzienne pomysły, lecz także potrafi koordynować prace budowlane, tak jak to robi Pani Jachalska z Poznania.

  Termin dodania: 26 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Usługi ogrodnicze »

  Przedsiębiorstwo Albumogrodnika pasjonuje się świadczeniem usług ogrodniczych. Urokliwy ogród to strefa pełna, z jednej strony harmonii i uciech, z drugiej. Estetycznie zaprojektowany i zrealizowany ogród stanowi wizytówkę naszego domostwa. Nasza firma w ramach swojej działalności świadczy czynności ogrodowe, w szczególności takie jak: sporządzanie projektów i zagospodarowania zielonych przestrzeni, ich realizację, zakładanie trawników, instalację oświetlenie ogrodowego i systemów nawadniania ziemi, opracowywanie komponentów małej architektury ogrodowej, analizowanie krajobrazu, i opiekowanie się ogrodem. Bogata wiedza o projektowaniu ogrodów umożliwia nam tworzyć niezwykłe rezultaty, które radują zmysły i przykuwają wzrok. Projektowane przez naszych architektów projekty ogrodów to wyjątkowe i pełne magii kompozycje. W naszej pracy wykorzystujemy wysokiej klasy narzędzia i korzystamy z nowinek technologicznych. Wszechstronne kompetencje naszych fachowców niewątpliwie oddziałują na wysoką jakość świadczonych usług. Pracownia prjektowa Albumogodnika wiąże pomysłowość z profesjonalizmem. Gwarantujemy świeże pomysły i spektakularne aranżacje. Albumogrodnika to ogrody tworzone z zamiłowaniem.
  Oprócz projektowania ogrodów, nasz personel świadczy także usługi związane z pielęgnacją terenów zielonych, układaniem kostki brukowej, montażem oświetlenia oraz systemów nawadniających, oraz odśnieżaniem i porządkowaniem terenów zieleni przy posesjach, jak i w przestrzeni publicznej. Posiadamy bogaty asortyment specjalistycznych preparatów, a także bogatą infrastrukturę technologiczną, dzięki którym nasza praca przebiega sprawnie. OGRODY TORUŃ

  Termin dodania: 19 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Domy drewniane »

  Autorska pracownia projektowo wykonawcza PRO-EKO-ART to firma z wieloletnią tradycją. Specjalizuje się w budownictwie proekologicznym w rodzaju domy drewniane. Proponuje kompleksowe zlecenia ? od sporządzenia projektu po wykonanie ?pod klucz?. Oferowane domy energooszczędne pozwolą Państwu na ogromną oszczędność, jeśli chodzi o prognozowane wydatki na energię elektryczną zużytą do ocieplenia domu. Najwyższej jakości domy ekologiczne na bazie szkieletu drewnianego budowane są dzięki współpracy z renomowanymi firmami wykonawczymi. Uzupełnienie kompleksowej propozycji usługowej PRO-EKO-ART stanowi usługa nazywana inwestorstwem zastępczym. Świadcząc zamówienia w takiej specyfikacji pracownia dba kompleksowe przygotowanie oraz obsługę powierzonego jej zamówienia.

  Termin dodania: 16 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • STUDIO PRIVE- Lublin- projektowanie wnętrz »

  Profesjonalnie podchodzimy do każdego klienta.Projektujemy mieszkania, domy, lokale biurowe i usługowe, a także ogrody.Oferta: * Projektowanie i aranżacja wnętrz * projekty * wizualizacje * nadzór * modernizacje i rozbudowy * projekty ogrodów

  Termin dodania: 27 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Projekty wnętrz »

  Modify - projekty wnętrz, aranżacje - wszystko z myślą o Klientach chcących odmienić wnętrze swego domu czy mieszkania.

  Wykonujemy aranżacje wnętrz domów, mieszkań oraz powierzchni komercyjnych.

  DLACZEGO TO NAS WARTO WYBRAĆ? :

  -zawsze dążymy do tego by stworzone przez nas wnętrza odpowiadały indywidualnym potrzebom Klienta
  - zgodność z aktualnymi trendami, choć nie jesteśmy w nie zapatrzeni
  - wydobywamy z wnętrza piękno, każde wnętrze je ma, trzeba tylko umieć je wydobyć
  - do każdego klienta podchodzimy indywidualnie

  PEŁNA OFERTA:

  - aranżacje wnętrz Warszawa
  - architektura wnętrz Warszawa
  - projektowanie mieszkań Warszawa
  - projekty wnętrz domów

  Wspieramy Klientów na każdym etapie realizacji. Pomagamy oszacować koszty inwestycji i zapanować nad całością realizacji.

  Zapraszamy do współpracy z naszą firmą.

  Termin dodania: 01 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Dobredomy.pl »

  Dobre Domy to pracownia architektoniczna oferująca obszerny wybór specjalistycznych projektów domów wraz z kosztorysami jak również pomocniczymi usługami projektowymi. Nasi fachowcy wykonają nie tylko plan stawianego domu, lecz dodatkowo systemy solarne, wentylacji mechanicznej i zaproponują nowoczesne rozwiązania ekologiczne jak również energooszczędne dla domu. Na stronicy pracowni można zobaczyć liczne gotowe projekty ułożone wedle nazwy, wielkości domu, dostępnych kondygnacji albo ich autora. Nabycie projektu odbywa się online, zatem wszystko można załatwić bez wychodzenia z domu.

  Termin dodania: 03 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • Akcesoria kuchenne »

  Avocado Studio posiada innowacyjne rozwiązania w zakresie wyposażania wnętrz. Wszystkie artykuły kuchenne i łazienkowe z oferty sklepu internetowego znamionuje ciekawe wzornictwo. Nad projektami tych przyjemnych dla oka artykułów pracują uznani designerzy współpracujący z firmami Normann Copenhagen, Koziol Design, Fissler lub Blomus. Dla zainteresowanych kartami podarunkowymi, w ofercie karty świąteczne, karty ślubne, urodzinowe lub walentynkowe.

  Termin dodania: 30 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adaptacja projektu »

  Adaptacja projektu gotowego – to przystosowanie go do wymogów prawa budowlanego, związanego z lokalizacją działki wybranej pod budowę domu oraz do indywidualnych potrzeb inwestora.

  Adaptacja projektu gotowego jest konieczna aby uzyskać pozwolenie na budowę.

  Proces adaptacji projektu gotowego składa się z dwóch części:

  1. Część obowiązkowa:
  - Opracowanie projektu zgodnie z ustaleniami określonymi w decyzji o warunkach zabudowy i zagospodarowania terenu oraz obowiązującymi normami, przepisami prawa i zasadami wiedzy technicznej
  - Projektowany zakres zmian w zakresie rysunkowym i tekstowym nanieść trwałą techniką graficzną w kolorze czerwonym na oryginale projektu
  - Dokonać niezbędnej adaptacji fundamentów do lokalnych warunków gruntowych i sposobu ich izolacji
  - Każdorazowo sprawdzić lub przeliczyć konstrukcję budynku w zakresie dostosowania jej do lokalnych warunków wynikających z innych niż przyjęte w projekcie stref klimatycznych.
  - Dostosowanie instalacji wewnętrznych i przyłączy do warunków miejscowych na podstawie uzgodnionych z dostarczycielami odpowiednich mediów umów i projektów.
  - Podpisać projekt jako autor adaptacji z podaniem numeru i rodzaju posiadanych, niezbędnych do tego uprawnień

  2. Część dodatkowa:
  - dostosowanie projekty domów do indywidualnych potrzeb inwestora, takich jak: zmiany wielkości, rozmieszczenia i technologii ścian, fundamentów, stropów, dachu, okien i drzwi, sposobu ogrzewania, odprowadzania ścieków itp.

  Projektant, który dokonuje adaptacji projektu gotowego i przygotowuje projekt zagospodarowania działki jest uważany za projektanta danego obiektu w rozumieniu art. 20 Prawa Budowlanego przejmując wszystkie wynikające z ustawy obowiązki i uprawnienia łącznie z odpowiedzialnością za projekt.

  Termin dodania: 17 06 2020 · szczegóły wpisu »
 • Projekty domów »

  Blog Projekty domów porusza aspekty budowy domu, tematykę projektów domów, zagospodarowania działki, lokalizacji budynku na działce, jakie odległości od ogrodzenia itp.
  Jednocześnie jest uwględniona tematyka adaptacja projektu gotowego czy inaczej nazywanych projektów typowych.
  Jednym z głównych tematów dla inwestorów myślących o budowie domu jest decyzja czy projekt gotowy i adaptacja, czy projekt indywidualny.

  Termin dodania: 17 06 2020 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Architekci

Architekci - nowa strona:

Adres: