SEO

Biznes Podkategoria: Biznes

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »
 • Biuro rachunkowe Znany Księgowy »

  Nasze biuro rachunkowe powstało w 2003 r. z myślą o zapewnieniu kompleksowej obsługi księgowej, podatkowej oraz kadrowo-płacowej dla wszystkich działalności. Chcemy ci pomóc, dając czas na rozwój sowiej osoby oraz twoich pracowników! Postaw na nich a twój biznes będzie wzrastać jeszcze szybciej. Od początku pracy stawiamy na partnerskie relacje z naszymi klientami oraz pracownikami. Zlecając nam prowadzenie spraw księgowych oraz sprawozdawczych zyskujecie komfort, który pozwoli państwu zająć się na spokojnie rozwijaniem własnej firmy. Posiadamy ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej. Naszą ofertę dopasowujemy do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Dobra znajomość nieustannie zmieniającego się prawa sprawia, że jesteśmy niezastąpieni w zakresie optymalizacji kosztów przedsiębiorstwa. Liczymy na to, że po zapoznaniu się z naszą ofertą zdecydujecie się państwo na współpracę z nami oraz dołączycie do grona wielu zadowolonych firm - zapraszamy do biura na śląsku.  Prowadzimy księgi handlowe, książki przychodów i rozchodów, ewidencje ryczałtowe oraz zapewniamy obsługę kadrowo-płacową. Biuro rozliczeniowe Znany Księgowy świadczy następujące usługi księgowe: rozliczamy spółki prawa handlowego i stowarzyszenia ale także fundacje, spółki cywilne osób fizycznych, sporządzamy sprawozdania finansowe zgodnie z ustawą o rachunkowości, księgujemy jednoosobowe działalności gospodarcze osób fizycznych, rozliczamy rolników; reprezentujemy firmy w postępowaniach przed organami państwowymi, sporządzamy rozliczenia roczne; oferujemy także usługi kadrowo-płacowe w zakresie: prowadzimy dokumentacje kadrowa; przygotowujemy i rozliczamy umowy o pracę z uwzględnieniem urlopów czy zwolnień lekarskich, przygotowujemy roczne deklaracje podatkowe dla pracowników, opracowujemy oraz rozliczamy umowy cywilno-prawne: zlecenia, o dzieło, przygotowujemy deklaracje do zusu. Wybierz biuro rozliczeniowe, które jest w stanie zapewnić ci wysokiej jakości usługi w zakresie prowadzenia księgowości, kadr, płac i doradztwa podatkowego! Nie czekaj z podjęciem decyzji. Zadzwoń do naszej firmy lub napisz. Wykonaj ten pierwszy krok. Wiemy, że możemy tobie pomóc. Jesteśmy autorytetami pośród biur księgowych. Dzięki nam państwa biznes będzie rozwijał się każdego dnia.

  Termin dodania: 01 02 2021 · szczegóły wpisu »
 • Szybkie kredyty gotówkowe - dyszka.com »

  Każdego dnia jesteśmy tak zajęci w pracy i domu, że coraz ciężej znaleźć nam chwilę czasu na załatwianie jakichkolwiek spraw urzędowych. Dlatego niewątpliwie doceniamy sobie takie oferty, które wymagają od nas minimum zaangażowania. Im mniej procedur i czasu będzie to od nas wymagało, tym chętniej godzimy się skorzystać z nowej propozycji. Nowym sporym udogodnieniem na rynku ofert finansowych jest kredyt na sms. Jest to pożyczka przygotowana dla każdego, kto skończył 20 lat. Górną granicą wiekową jest przeważnie 70 lat. Kolejnym warunkiem koniecznym do spełnienia jest brak złej historii kredytowej. Wniosek o taką pożyczkę składa się w prawdziwie ekspresowym tempie - wystarczy wysłać sms pod wskazany telefon. W treści sms zamieszamy nazwisko i imię, adres zameldowania i kwotę pożyczki. Przeważnie w przeciągu 48 godzin skontaktuje się z nami przedstawiciel i udzieli wszelkich istotnych informacji dotyczących pożyczki. Szybkość i wygoda w uzyskaniu pożyczki jest związana z przyśpieszonymi procedurami weryfikacji naszych danych. Jeśli pomyślnie je przejdziemy, pieniądze możemy dostać jeszcze tego samego dnia. Na czym owe procedury polegają? Może to być sprawdzenie poprzez konto bankowe. Przelewamy ze swojego konta na wskazany rachunek symboliczną kwotę, na przykład złotówkę. Tym sposobem potwierdza się, czy dane zawarte we wniosku są identyczne z danymi właściciela rachunku. W tym momencie możemy liczyć na ekspresowe przelanie kredytu na konto. Innym sposobem może być dostarczenie faksem lub mailem kopii dwóch dokumentów z fotografią i wyciągu z rachunku osobistego. Jeśli potwierdzenie danych jest jedynym warunkiem, pożyczka może zostać nam udostępniona nawet w przeciągu godziny od złożenia wniosku. Proces identyfikacji przechodzi się tylko jednokrotnie. ';

  Termin dodania: 07 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Pieczątki Online Firmowe. Pieczątka w 24h »

  Zapewne przeszukując internet w poszukiwaniu pieczątek przez internet nabierasz wielu wątpliwości. Nie wiesz jak ma wyglądać wzór i ile ma kosztować pieczątka firmowa Colop. Liczne konfiguracje pieczątki Colop, przyprawiają o zawrót głowy. Mimo wszystko warto zamówić online, pod warunkiem że strona oferuje następujące udogodnienia. Pierwszym z nich jest projektowanie wzoru pieczątki firmowej. Nie daj się nabrać na automat. Może jest w nim do wyboru kilka czcionek i może nawet samemu,, zaprojektowany'' wzór wydaje się być w porządku, ale uwierz, nie jest to profesjonalna robota. Ponadto jeśli rzemieślnik najważniejszą rzecz przerzuca na klienta, to co z resztą? Kolejną kwestią jest cena pieczątki firmowe online. W internecie jest pełno ofert, ale tylko nieliczne są uczciwe wobec klienta, podając całkowitą cenę na początku zamówienia. Zdarzają się przypadki sprzedawców internetowych, którzy podają cenę wyłącznie samego automatu Colop dla przyciągnięcia uwagi i nie ma to nic wspólnego z cennikiem ostatecznym. Zajrzyj koniecznie na https://e-pieczatki24. pl i wyrób swoją pieczęć szybko i tanio.

  Termin dodania: 09 02 2018 · szczegóły wpisu »
 • Niszczenie Dokumentów »

  Nasza firma jest specjalistą w zakresie porządkowania i archiwizowania dokumentów. Mamy bardzo duże doświadczenie w tego typu przedsięwzięciach, które potwierdzają referencje naszych zadowolonych klientów. Zawsze staramy się wykonywać nasze usługi z należytą starannością dbając o dokładność, terminowość oraz zachowanie poufności. Posiadamy jednocześnie duże zaplecze techniczne i technologiczne, które niezbędne jest przy usługach profesjonalnego zarządzania dokumentami. Jesteśmy także przedstawicielem profesjonalnej firmy zajmującej się niszczeniem i utylizacją dokumentów.

  Termin dodania: 10 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Poznań »

  Otworzenie własnej działalności gospodarczej wymaga dokładnego zaplanowania i podjęcia określonych działań. Dla wielu osób zagłębianie się w skomplikowane procedury, ustawy czy prawo podatkowe jest gigantycznym wyzwaniem. W takich przypadkach z pomocą przychodzi biuro rachunkowe. Oferujemy szeroki wachlarz usług, począwszy od rejestracji w Urzędzie Skarbowym, aż do zaawansowanych analiz ekonomiczno-finansowych, czy też doradztwa podatkowego. Posiadamy wiedzę oraz doświadczenie, pozwalające nam świadczyć usługi na bezkonkurencyjnym poziomie. Zachęcamy do zapoznania się z naszą stroną internetową - rachunkowość Poznań.

  Termin dodania: 02 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Hotele w Poznaniu »

  Hotel Max Luboń to nowoczesny w aspekcie architektury i wyposażenia hotel. Dla gości przygotowane są 32 pokoje. Wyposażenie pokoi zadowoli nawet najbardziej wymagających turystów. Hotelowa restauracja gościom serwuje smaczne dania kuchni polskiej i europejskiej. Hotel położony jest w pobliżu węzła komunikacyjnego, w bliskiej odległości od autostrady wielkopolskiej. Z hotelu można sprawnie i prosto dotrzeć do wszystkich atrakcji Poznania.

  Termin dodania: 16 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Gadżety reklamowe »

  Obecnie żadna kampania reklamowe nie może obyć się bez wsparcia w postaci gadżetów reklamowych. Na mojej stronie przybliżę dokładniej ten obszerny temat. Z pewnością powinien on zainteresować wielu przedsiębiorców prowadzących własny biznes. Zapraszam do odwiedzenia strony i skomentowania wpisów. Z góry dziękuję.

  Termin dodania: 03 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Catering »

  Dla jednych optymalnym wyborem są koncerty, dla innych spotkania z przyjaciółmi natomiast dla jeszcze innych mecz piłki nożnej. W dzisiejszych czasach dostęp do rozmaitych form rozrywki nie jest trudny i można z nich korzystać bez ograniczeń. Bardzo ciekawą formą spędzania wolnego czasu są imprezy integracyjne, które łączą ze sobą różnego typu formy aktywności. Na przykład festyny, w trakcie których możemy brać udział w konkursach, zawodach sportowych, możemy spędzać czas w wesołym miasteczku lub tańczyć na wieczornej zabawie tanecznej. Dodatkowo każdej zabawie towarzyszy niezmiennie również potrzeba spożycia posiłku i zaspokojenia pragnienia.
  Z tego względuimprezy przeważnie łączy się ze smacznym cateringiem, grillem, czy też na przykład własnoręcznie przygotowaną kolacją. I w zasadzie nie ma znaczenia czy czas spędzamy jedynie we dwójkę czy w większym towarzystwie. Ważne jest to, by bawić się świetnie, w taki sposób, który sprawi, że będziemy się więcej uśmiechać oraz pozytywnie nastawimy się na kolejne dni ciężkiej pracy. Zabawa osiąga, bowiem różne poziomy zadowolenia u różnych ludzi, jednak w każdym przypadku podejmowana jest w jednym celu a świadomość jego istnienia motywuje nas do podejmowania coraz to nowych sposobów umilania sobie czasu.

  Termin dodania: 15 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zarządzanie hotelem - doradztwo hotelowe »

  Doradztwo Horeca prowadzi zarządzanie hotelem oraz doradztwo operacyjne hotelu, prowadzimy także doradztwo w zakresie sprzedaży i marketingu w hotelu. Doradzamy w kwestii zarządzania restauracją. Optymalizacja kosztów operacyjnych hotelu przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości świadczonych usług, przygotowujemy procedury operacyjne hotelu oraz plan zarządzania kryzysowego hotelu. Naszą specjalnością jest pre-opening hotelu.

  Termin dodania: 11 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Agencja reklamowa »

  Marzysz o reklamie z prawdziwego zdarzenia, która przejawi się niestandardowymi oraz kreatywnymi rozwiązaniami? Jeśli odpowiedziałeś sobie na to pytanie tak, to dobrze trafiłeś i tego właśnie szukasz. Agencja reklamowa rozpoczęła działalność około dziesięciu lat temu. Firma cały czas się rozwija i wprowadza coraz to nowsze trendy, dzięki czemu nasze studio jest bardzo ciekawe i konkurencyjne. Oferta naszego studia jest bardzo rozmaita. Potencjalnym odbiorcom możemy zaoferować wiele interesujących propozycji, począwszy od materiałów firmowych i druków promocyjnych, poprzez animowane projekty filmowe, historie obrazkowe, a kończąc na bogatym arsenale aranżacji w odsłonie art oraz classic. Naszą mocną stroną jest w głównej mierze unikalność wykonywanych postaci i odręcznie tworzonych animacji, które są niewątpliwie idealną opcją dla klientów, którzy chcą czegoś więcej niż tylko prostej reklamy i chcą być nietuzinkowi. Dobra reklama to taka, która jest uwrażliwiona na produkt i konsumenta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się naszych nieograniczonych możliwości tworzenia reklamy dostosowanych specjalnie do Państwa potrzeb.

  Termin dodania: 07 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biura rachunkowe Wrocław »

  Administrowanie finansami to ogromnie ważna sprawa. To w tym momencie od niej zależne jest, czy nasza działalność gospodarcza będzie pomyślnie się rozwijać. Pomaga w tym dobre biuro rachunkowe, których w ogromnych miastach takich jak Wrocław zdecydowanie nie brakuje. To sprawia, że zaciekawienie usługami księgowymi wspomnianego biura rachunkowego we Wrocławiu jest bardzo duże oraz nadal się zwiększa. To wspaniale, bowiem znaczy to, że miejscowość Wrocław się rozprzestrzenia oraz posiada szansę na urodzenie nowych, dużych firm/działalności jednoosobowych/przedsiębiorstw, które będą przyjmować do pracy dużą grupę ludzi.

  Termin dodania: 21 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kliny ustawiczne »

  Sprzęgło HEID i hydroakumulator ORSTA to przykłady części zamiennych zapewnianych w Zakładzie Wielobranżowym MIX. Zakład ten para się zarówno eksportem jak i wytwórstwem. Można zamówić tutaj najróżniejsze śruby, w tym śruby pociągowe oraz sprzęgła elektromagnetyczne. MIX ma swój serwis. Za sprawą tego przygotowywane są do dalszej pracy obrabiarki (tokarki, frezarki, szlifierki). MIX troszczy się o dobro swoich klientów już trzydzieści lat.

  Termin dodania: 12 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Łodzie Motorowe »

  Oferta stoczni to solidna produkcja laminatów jachtów żaglowych bez wyposażenia wnętrza oraz bez osprzętu. Zawiera ona również produkcję kompletów laminatów, czyli kadłuba, pokładu wypiankowanego airexem, modułu dennego, podsufitówki, kompletu klap pokładowych i skrzynki mierzonej, jeżeli chodzi o jachty o długości do 9 metrów. Przy większych jachtach oferta nie obejmuje pełnej gamy laminatów wewnętrznych. Z pełnym, kompletnym wyposażeniem firma produkuje i oferuje jedynie łodzie motorowe, które nie posiadają silnika i akumulatora.

  Termin dodania: 13 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Filmowanie Toruń »

  Profesjonalny kamerzysta na weselu lub innej imprezie okolicznościowej, to powód do zadowolenia. Jeśli i Ty szukasz kogoś odpowiedzialnego, kto zna się na swojej pracy, a także jest w posiadaniu najnowszego sprzętu, oraz w jego głowie rodzi się mnóstwo pomysłów na montaż filmu - dobrze trafiłeś. Na tej stronie możesz zapoznać się z każdą kwestą pracy kamerzysty od poglądowych filmików przez szereg innych informacji aż do kontaktu.

  Termin dodania: 11 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Baterie umywalkowe »

  Połączenie sklepu internetowego oraz instytucji usługowej. Klienci zamawiać zdołają artykuły higieniczne do kuchni albo toalet, lecz również i narzędzia ogrzewające takie jak kocioł junkers. Firma jest w stanie zaoferować pomoc w montażu takich urządzeń jednak nie wyłącznie. Wykonuje także i inne usługi takie jak przykładowo układanie płytek ceramicznych. Na wszystkie usługi klienci uzyskują bez wątpliwości adekwatne faktury oraz rachunki. Zamówienia wolno składać bezpośrednio za pomocą witryny internetowej korzystając z przygotowanego formularza.

  Termin dodania: 05 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zgrzewarki »

  Poszukujesz wysokiej jakości kształtek skręcanych CF, ocynkowanych kołnierzy bądź elektrooporowych zgrzewarek? Bardzo dobrze trafiłeś. W ofercie naszego internetowego sklepu znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz ? zarówno nadmienione wyżej produkty, jak i masę innych wykorzystywanych przy tworzeniu sieci gazowych czy kanalizacyjnych. Zapoznaj się z naszą ofertą jeszcze dziś, a na pewno zostaniesz naszym lojalnym klientem. Zróżnicowana i bogata oferta, wspaniała obsługa i bardzo zachęcające ceny to niewątpliwie nasze podstawowe zalety.

  Termin dodania: 30 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sauny »

  Jednym z najlepszych sposobów zadbania o swoją kondycje i czystość oraz całościowe usposobienie są sporadyczne odwiedziny w saunie. Ma ona korzystne działanie na nasz układ immunologiczny jak i dobrze pomaga na ludzką skórę. Przedsiębiorstwo Sauna-R tworzy kabiny infrared. Nasze produkty wytworzone są z wysokiej jakości materiałów, pochodzących z północnych sektorów ziemi, gdzie drewno z drzew jest zazwyczaj odporne na małą temperaturę. Mamy dużą wprawę w budowie saun i łaźni parowych, bowiem zajmujemy się tym od 25 lat. Jesteśmy prekursorem w budowie saun fińskich w Polsce, weszliśmy na Polski rynek po długotrwałych współpracach z Fińskimi firmami.Nasze przedsiębiorstwo zajmuje się ponadto planowaniem i budową salonów SPA. Surowce, z których korzystamy, są z najwyższej półki, co gwarantuje dobrą jakość realizacji oraz wykończenia wnętrza. Z tego powodu salony SPA zaprojektowane przez spółkę Sauna-R są niepowtarzalne i niewiarygodnie klimatyczne co sprzyja solidnemu odpoczynkowi, pozwala się zrelaksować oraz zapomnieć o tematach dnia codziennego.

  Termin dodania: 22 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wall Stickers World »

  Szukasz trwałej naklejki dekoracyjnej na ścianę, meble lub samochód? Znajdziesz je oraz wiele innych w sklepie http://www.wallstickersworld.co.uk W naszym sklepie znaleźć można naklejki na samochód, do domu, na ścianę itp. Wycinane są z najwyższej jakości winylu, co zapewnia im niewiarygodną trwałość nawet w nieprzyjaznych warunkach otoczenia. Łatwe w montażu, polski support, modne wzory, nowoczesna technologia. Już dzisiaj dołącz do grona zadowolonych klientów.

  Termin dodania: 27 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Opony terenowe - cbiopony.pl »

  Bardzo ważnym segmentem w renomowanych firmach są opony przeznaczone do pojazdów posiadających napęd na cztery koła. Samochody tej klasy stwarzają dla producentów opon szczególnie trudne zadania do wykonania. Wiąże się to niewątpliwie z warunkami, w jakich tego typu pojazdy się poruszają. Bardzo dobrym przykładem jest użytkowanie pojazdów wojskowych, które muszą się zmierzyć ze szczególnie trudnymi warunkami terenowymi. Piach, błoto i wzniesienia dla auta z napędem na cztery koła, które posiada odpowiednie ogumienie nie powinno stanowić większego problemu. Opony terenowe 4x4 są wykonane z odpowiedniej, wysoce specjalistycznej mieszanki i posiadają charakterystyczny bieżnik, zapewniający dobrą trakcję jezdną. Doskonałym poligonem doświadczalnym są wszelkiego rodzaju rajdy terenowe, gdzie auta wyposażone w najwyższej klasy profesjonalne opony pokonują wiele tysięcy kilometrów w szczególnie ekstremalnych warunkach. Na rynku dostępne są opony 4x4 wielu renomowanych producentów. Mimo dość wysokiej ceny znajdują wielu nabywców.

  Termin dodania: 24 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rusztowania »

  Przedsiębiorstwo Altrad-mostostal para się między innymi produkcją rusztowań ramowych pozwalających na solidne i prędkie obudowanie konstrukcji budowlanych a także celów o bardziej skomplikowanych kształtach (przy zastosowaniu podporów i dźwigarów). Rusztowania te nadają się do perfekcji do malowania, tynkowania i docieplania budynków. Wyroby Altrad-mostostal powstają z szczególną troskliwością o elementy. W spisie produktów firmy wynajdziecie Państwo między innymi rusztowania makietowe modułowe i przejezdne, szalunki ścienne i stropowe oraz inne dodatki przydatne na budowie.

  Termin dodania: 07 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Modne krawaty »

  Jesteśmy sklepem internetowym polecającym koszule męskie oraz damskie. W ofercie posiadamy szeroki wybór koszul: klasyczne koszule wizytowe ? dla osób preferujących klasyczny krój, pozwalający czuć się stylowo oraz wygodnie w każdej sytuacji. Polecamy koszule męskie slim, a także koszule taliowane ? podkreślają one proporcje szczupłej sylwetki. Proponujemy szeroki wachlarz koszul męskich z krótkim rękawem. Wyróżniają je żywe kolory, które umożliwiają tworzenie w stroju nowatorskich kompozycji kolorystycznych i nadają mniej formalny wygląd. Posiadamy w ofercie także eleganckie koszule damskie, a ponadto bogaty wybór akcesoriów do koszul ? krawaty męskie jedwabne, ślubne, swetry męskie rozpinane i inne. Polecamy koszule damskie i męskie w naszym sklepie internetowym. Krawaty jedwabne

  Termin dodania: 22 03 2012 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Biznes

Biznes - nowa strona:

Adres: