SEO

Ogłoszenia kupię/sprzedam Podkategoria: Ogłoszenia kupię/sprzedam

 • Biuro rachunkowe Znany Księgowy »

  Nasze biuro rachunkowe powstało w 2003 r. z myślą o zapewnieniu kompleksowej obsługi księgowej, podatkowej oraz kadrowo-płacowej dla wszystkich działalności. Chcemy ci pomóc, dając czas na rozwój sowiej osoby oraz twoich pracowników! Postaw na nich a twój biznes będzie wzrastać jeszcze szybciej. Od początku pracy stawiamy na partnerskie relacje z naszymi klientami oraz pracownikami. Zlecając nam prowadzenie spraw księgowych oraz sprawozdawczych zyskujecie komfort, który pozwoli państwu zająć się na spokojnie rozwijaniem własnej firmy. Posiadamy ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej. Naszą ofertę dopasowujemy do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Dobra znajomość nieustannie zmieniającego się prawa sprawia, że jesteśmy niezastąpieni w zakresie optymalizacji kosztów przedsiębiorstwa. Liczymy na to, że po zapoznaniu się z naszą ofertą zdecydujecie się państwo na współpracę z nami oraz dołączycie do grona wielu zadowolonych firm - zapraszamy do biura na śląsku.  Prowadzimy księgi handlowe, książki przychodów i rozchodów, ewidencje ryczałtowe oraz zapewniamy obsługę kadrowo-płacową. Biuro rozliczeniowe Znany Księgowy świadczy następujące usługi księgowe: rozliczamy spółki prawa handlowego i stowarzyszenia ale także fundacje, spółki cywilne osób fizycznych, sporządzamy sprawozdania finansowe zgodnie z ustawą o rachunkowości, księgujemy jednoosobowe działalności gospodarcze osób fizycznych, rozliczamy rolników; reprezentujemy firmy w postępowaniach przed organami państwowymi, sporządzamy rozliczenia roczne; oferujemy także usługi kadrowo-płacowe w zakresie: prowadzimy dokumentacje kadrowa; przygotowujemy i rozliczamy umowy o pracę z uwzględnieniem urlopów czy zwolnień lekarskich, przygotowujemy roczne deklaracje podatkowe dla pracowników, opracowujemy oraz rozliczamy umowy cywilno-prawne: zlecenia, o dzieło, przygotowujemy deklaracje do zusu. Wybierz biuro rozliczeniowe, które jest w stanie zapewnić ci wysokiej jakości usługi w zakresie prowadzenia księgowości, kadr, płac i doradztwa podatkowego! Nie czekaj z podjęciem decyzji. Zadzwoń do naszej firmy lub napisz. Wykonaj ten pierwszy krok. Wiemy, że możemy tobie pomóc. Jesteśmy autorytetami pośród biur księgowych. Dzięki nam państwa biznes będzie rozwijał się każdego dnia.

  Termin dodania: 01 02 2021 · szczegóły wpisu »
 • Ełk »

  Elk.info.pl to regionalny portal z Warmii i Mazur posiadający najświeższe informacje z tego regionu oraz kraju i świata. Na stronie odnajdziesz zawsze aktualny repertuar ełckich kin i teatrów. Co więcej na stronie znajdziesz przewodnik po najciekawszych imprezach w naszym mieście. Na portalu znajdziesz wszystko to co dotyczy tego miasta a także ogłoszenia Ełku.

  Termin dodania: 03 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Stancje »

  Większość studentów dopiero zaczynających naukę na wyższych uczelniach wielokrotnie bezskutecznie poszukuje godziwego dla siebie domu. Nie wszyscy mogą mieć szansę na uczelniane akademiki lub stancje. Większości studentom pozostaje jedynie najem lokalu mieszkalnego, którego szukają wśród ogłoszeń zamieszczanych w miejscowej prasie. Wychodząc naprzeciwko potrzebom mieszkaniowym studentów, przygotowaliśmy nasz portal internetowy. Na jego stronach każdy bez kłopotu znajdzie tanie gniazdko, w którym może osiedlić się w okresie szkolnictwa.

  Termin dodania: 21 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • AdKlik.pl - ogłoszenia motoryzacyjne »

  Część portalu, a właściwie subdomena i kategoria portalu ogłoszeniowego AdKlik.pl z ogłoszeniami motoryzacyjnymi. W tym dziale dodawane są głównie oferty sprzedaży części samochodowych i używanych samochodów osobowy, rzadziej występują samochody nowe i ciężarowe, aczkolwiek i te można tutaj znaleźć podzielone na kilka kategorii.Jeśli szukasz samochodu i części albo może chcesz je zprzedać zdecydowanie zapamiętaj adres: motoryzacja.adklik.pl - to jedyne tak popularne ogłoszenia

  Termin dodania: 18 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wkoło nas. Portal społecznościowy z ogłoszeniami. »

  Nierzadko zastanawiamy się, gdzie umieścić ogłoszenie, żeby skutecznie coś sprzedać. Serwisy typowo ogłoszeniowe są zapełnione i łatwo się zagubić ze swoją ofertą. Więc może lepszym wyjściem jest portal społecznościowy z podstroną Ogłoszenia? Wkoło nas to portal spełniający te wymagania. Bo nie dosyć, że jest to serwis społecznościowy z prawdziwego zdarzenia, to jeszcze ma tak duży dział ogłoszeń, że obdzieliłby swoją zawartością kilka witryn ogłoszeniowych. A to tylko cząstka całej zawartości. Głównie jest to portal społecznościowy, że wszystkimi tego typu atrakcjami. Przeglądając jego zawartość, zwróćcie uwagę na podstronę drugą, gdzie toczy się całe życie serwisu. Zapraszamy.

  Termin dodania: 11 08 2017 · szczegóły wpisu »
 • Darmowe ogłoszenia »

  Jest wiele sposobów na szybkie a także skuteczne opublikowanie własnego ogłoszenia, które adresowane jest do określonego rodzaju odbiorcy. Ogłoszenia zamieszczamy w regionalnej lub miejscowej prasie, dziennikach typu ?Anonse?, rozwieszamy na przystankach autobusowych bądź na tablicach ogłoszeń klatek bloków, w których zamieszkujemy. Dzięki naszemu serwisowi internetowemu, każde ogłoszenie dotrze do największego grona odbiorców, którymi są użytkownicy sieci, częstokroć korzystający z wszechstronnych usług Internetu.

  Termin dodania: 25 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ogłoszenia Opole »

  Planując zamieszczenie ogłoszenia warto zrobić sobie wzór na brudno i zapisać w niej wiadomości, na jakich nam zależy, żeby zostały zamieszczone. Nie twórzmy zdań zbyt skomplikowanych. Czytelnik zapętli się w nich i darmowe ogłoszenia nie przyniosą spodziewanego wyniku, ponieważ nikt nie zrozumie, o co zabiegamy. Piszmy zwięźle i bez ozdobników. Nie zapomnijmy też zostawić informacji, w jaki sposób dasię z nami skontaktować. Niektórzy do takiego rodzaju kontaktów użytkują telefony na jednorazowo kupione karty, chcąc uniknąć wydzwaniania na normalny numer.

  Termin dodania: 27 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Darmowe, bezpłatne, ogłoszenia drobne, kupię, sprzedam, zamienię. e-ogloszeniowo.pl »

  Strona z bezpłatnymi i płatnymi anonsami i ogłoszeniami. Cechuje ją czytelność oraz podział na województwa, regiony itp.
  Darmowe ogłoszenia w Twoim mieście. Znajdziesz tutaj pokój, pracę, samochód i psa, sprzedasz meble, ubrania i telefon.
  Darmowe ogłoszenia internetowe. Darmowe dodawanie ogłoszeń. Ogłoszenia w wielu kategoriach: praca, usługi, nieruchomości, motoryzacja i wiele innych. Sprzedam, kupię, zamienię, usługi i oferty, tutaj znajdziesz nowe i używane przedmioty oraz auta na sprzedaż, mieszkania do wynajęcia i wiele innych.
  Serwis ogłoszeniowy. Darmowe bezpłatne ogłoszenia - kupuj, sprzedawaj, ogłaszaj w kategoriach sprzedam nieruchomości,szukam pracy, dam pracę, szukam inwestora.

  Termin dodania: 07 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Zlecienia -Getak »

  Uskarżasz się na nawał obowiązków i pragniesz się nimi podzielić? A może nudzisz się w domu i poszukujesz zajęcia na miarę Twoich kompetencji?Serwis Getak jest wykonany dokładnie dla Ciebie! Jesteś profesjonalistą w sieci, grafikiem, programistą, webmasterem, copywriterem? A może poszukujesz kogoś takiego? Działasz samotnie lub jako organizacja? Getak.pl to odpowiedź na Twoje problemy. W pewny i wypróbowany sposób łączy wykonawców i zleceniodawców Załóż bezpłatne konto i raduj się interesującą ofertą Getak.pl. Zlecaj pracę albo poszukuj zleceń dla siebie. Odkrywaj i daj się odnaleźć! Zarabiaj!Zarabiaj! Zarabiaj!Zapewniamy bezpieczeństwo współpracy, a w razie kłopotów,gwarantujemy fachowe wsparcie prawno - administracyjne. Dzięki nam odnajdziesz najlepszezlecenia, najbardziej intratne propozycje! Koniec z marazmem! Zleceniodawco - bądź widzialny dla pozostałych! Podkreśl swoje ogłoszenia! Pozwól się odkryć prawdziwym specjalistom.Specjalisto! Przedstaw się, zaprezentuj w profilu swoje mocne strony i zdolności,przedstaw dokonane projekty i wygrywaj nowe zlecenia z nami!Getak.pl łączy! Getak.pl - dobrze zlecone!

  Termin dodania: 27 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ogłoszenia Suwałki »

  Zachęcamy wszystkich do dodawania własnych ogłoszeń na stronie S-ki.pl. Dodanie jest bezpłatne i bez rejestracji.

  Termin dodania: 20 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biura tłumaczeń »

  Potrzebujesz jak najprędzej przetłumaczyć swój artykuł na język, w którym ma być ogłaszany. Mnóstwo firm nagminnie stosuje z tego typu rozwiązań, bowiem nie władają przeważnie na stałe zatrudnionym tłumaczem, który mógłby dla nich tego rodzaju artykuł przetłumaczyć na docelowy język. Najswobodniej zatem udać się do biura tłumaczeń, w którym błyskawicznie zamówisz tłumaczenie za godziwe wynagrodzenie. Nie zależnie od bieżącego czy pożądasz bardzo specjalistyczny tekst, który będzie zawierał wiele doświadczonego słownictwa to biuro tłumaczeń jest z reguły najlepszym do tego typu zadań miejscem. Zapraszamy na naszą stronę internetową - www.tlumacze.im do zapoznania się z setkami firm, które z chęcią przyjmą zlecenia nawet na najbardziej specjalistyczne tłumaczenia.

  Termin dodania: 07 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ogłoszenia Tablica »

  Rozwijanie ogłoszeń w tym serwisie jest niezmiernie proste. Basta kliknąć na ?dodaj ogłoszenie? tudzież dostarczyć niezbędne informacje.Najpierw powinno się przebrać odpowiednią kategorię, w której myśl bądź posługa zostaną zaoferowane innym użytkownikom serwisu Tablica.pl, atomizacja na kategorie jest niezmiernie czytelny, w takim razie nie będzie spośród tym problemu.

  Termin dodania: 17 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia przysięgłe »

  W związku z tym, że coraz większa liczba Polaków poszukuje zatrudnienia poza granicami kraju, pojawia się przymus dokonywania tłumaczeń wszelkiego rodzaju pism, które zostały wystawione w języku obcym. Wychodząc naprzeciw tego typu wymogom przygotowaliśmy na stronach naszego serwisu internetowego atrakcyjną ofertą. Polecamy tłumaczenia specyfikacji medycznej, prawniczej, handlowej a nawet finansowej. Eksperci w znajomości języków obcych oraz wielu obszarów życia gwarantują najwyższą jakość tłumaczeń.

  Termin dodania: 21 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tablica »

  W ową stronę na stronie tablica.pl jest dokładnie ogół. Meble do domu, wyposażenie natomiast maszyny rolnicze, ubrania, natomiast i zwierzęta. Postanowiłam, iż wejdę na stronę tablica.pl natomiast poszukać jakiegoś słodkiego malucha. Mój ślubny stwierdził, tak aby nabywać jakiegoś rasowego, ale ja wolałam takie zwykłego kundelka.

  Termin dodania: 17 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wystawianie ogłoszeń »

  Na stronie znajdziesz ogłoszenia różnego typu.
  Szukasz interesujących przedmiotów? Odwiedź poniższą witrynę i znajdź interesującę cię ogłoszenie
  w naszej bazie ogłoszeń znajdziesz takie działy jak :
  Ogłoszenia firmy, motoryzacja,
  praca, sport.
  Znajdziesz tu zarówno ogłoszenia lokalne jak i z całego kraju.
  Wpisz czego szukasz, określ lokalizację lub przedział cenowy i znajdź bądź umieść swoje ogłoszenie.

  Termin dodania: 08 05 2020 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Ogłoszenia kupię/sprzedam

Ogłoszenia kupię/sprzedam - nowa strona:

Adres: